هواشناسی ایران امروز ۱۳۰۰/۱۱/۰۹

فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هوای ایران، امروز 9 بهمن ماه و طی سه روز آینده در اکثر نقاط کشور آسمان صاف تا ابر متغیر خواهد بود.

سامانه بارشی از اواخر وقت دوشنبه از سمت جنوب غرب وارد کشور می شود و ابتدا در دامنه زاگرس مرکزی در استان های خوزستان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، لرستان و ارتفاعات غرب اصفهان موجب ابر و بارش برف می شود. باران.

روز سه شنبه با تشدید بارندگی در این مناطق در استان های اصفهان، شمال بوشهر و فارس، ایلام، لرستان، کرمانشاه، همدان، مرکزی، یزد، شمال کرمان، قم، سمنان و احتمالاً بخشی از تهران و به تدریج خراسان جنوبی. ، بارش خواهد بود و این بارش ها در استان های جنوبی تا ساعاتی دیگر با رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید همراه خواهد بود.

به گزارش فراد و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی روز چهارشنبه با عبور این موج از کشور تنها در استان های خراسان جنوبی و رضوی شاهد بارش باران خواهیم بود که به تدریج از این مناطق عبور می کند.

امروز شنبه در نواحی شمال شرق و شرق کشور و سواحل شرقی دریای خزر کاهش نسبی دما از حدود 4 تا 6 درجه سانتی گراد و روزهای شنبه و یکشنبه خلیج فارس و تنگه هرمز پیش بینی می شود. بی ادب است.

آسمان تهران فردا صاف با کمینه دمای صفر و حداکثر 9 درجه سانتیگراد و روز دوشنبه صاف تا نیمه ابری و پس از چند ساعت همراه با غبار محلی با کمینه دمای یک و بیشینه دمای هوا پیش بینی می شود. 11 درجه سانتیگراد.

  خانه جامعه پایداری 24

امروز تبریز و سنندج با کمینه دمای 12- درجه سانتیگراد و فردا تبریز با کمینه دمای 12- و سنندج -13 درجه سانتیگراد سردترین مرکز استان و امروز و فردا بندرعباس با حداکثر دمای 25 درجه سانتیگراد عنوان می شود. درجه سانتیگراد گرمترین مرکز استان است.

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید