هواشناسی ایران امروز ۱۳۰۰/۱۱/۰۳

فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی از امروز سوم بهمن ماه تا سه شنبه جوی صاف و آرام در اکثر نقاط کشور حاکم خواهد بود که این امر باعث افزایش غلظت آلاینده های هوا و کاهش کیفیت هوا در شهرهای پرجمعیت صنعتی تهران می شود. کرج، اراک و اصفهان.

روزهای دوشنبه و سه شنبه در ارتفاعات آذربایجان غربی بدون بارش پیش بینی می شود. با عبور متناوب امواج میانی جو از غرب کشور، بعدازظهر چهارشنبه در نوار غربی و ارتفاعات البرز مرکزی بارش های پراکنده ظاهر می شود.

بارش برف، باران و وزش باد برای روز پنجشنبه در چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، جنوب اصفهان، غرب کردستان، آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی و البرز مرکزی پیش بینی می شود. همچنین در سایر مناطق دامنه های شمال غربی، غربی و جنوبی البرز. بادهای پراکنده و موقتی رخ می دهد.

به گزارش فراد بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور از امروز تا چهارشنبه در شمال غرب و غرب کشور هوای سرد ادامه دارد و در سایر نقاط کشور به تدریج از 4 تا 8 درجه به ویژه در نیمه شمالی افزایش می یابد. .

آسمان تهران فردا صاف و غبارآلود با کمینه دمای یک و حداکثر 10 درجه سانتی گراد و روز سه شنبه صاف و غبارآلود با کمینه دمای صفر و حداکثر 11 درجه سانتی گراد پیش بینی می شود.

امروز و فردا بندرعباس با دمای 19 و 20 درجه سانتیگراد و ارومیه با دمای 2- و صفر درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند.

آب و هوای ایران

  كرونا رضا فياضي را به بيمارستان فرستاد!

دیدگاهتان را بنویسید