هواشناسی ایران، امروز 14/09/1300

فرادید| بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هوای ایران، امروز ۱۳ آذرماه در استان خراسان رضوی بارش کوتاه مدت و در برخی نقاط استان هرمزگان و جنوب استان کرمان رگبار، رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

آب و هوای آرام و پایدار در سایر نقاط کشور برقرار می شود و غلظت آلاینده های هوا در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش می یابد.

به گزارش فراد بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور در روز یکشنبه، هوای ابری و احتمال بارش در استان های کردستان، کرمانشاه و جنوب آذربایجان غربی پیش بینی می شود.

دوشنبه در استان‌های کردستان، کرمانشاه، لرستان، همدان، مرکزی، استان‌های شمالی ایلام و چهارمحال و بختیاری و دامنه‌های جنوبی البرز، واقع در استان‌های زنجان، قزوین، البرز و تهران، بخش‌هایی از آذربایجان غربی و شرق. آذربایجان و آذربایجان شرقی همچنین در ارتفاعات بارش موقت و وزش باد پیش بینی می شود.

در روزهای سه شنبه و چهارشنبه در شرق کشور وزش باد و در سایر نقاط کشور جوی آرام و پایدار خواهد بود. روز پنجشنبه سامانه بارشی از شمال غرب به تدریج وارد کشور می شود و باعث بارش در این مناطق می شود. امروز خلیج فارس خشن پیش بینی می شود.

آسمان تهران فردا نیمه ابری و ابری همراه با غبار محلی و بعد از ظهر نیمه ابری با کمینه دمای 3 و حداکثر 14 درجه سانتیگراد و روز دوشنبه نیمه ابری و بعد از ظهر ابری و غبارآلود و در نقاطی بارش پراکنده باران و وزش باد شدید. با حداقل دمای 5 و حداکثر دمای 12 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.

  اولین کار سلبریتی های معروف قبل از بازیگری

امروز و فردا بندرعباس با دمای 26 و 27 درجه سانتیگراد گرمترین و تبریز و بوینور با دمای 8 و 10 درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند.

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید