هواشناسی ایران، امروز 14/09/1300

فرادید| بر اساس تحلیل نقشه های هواشناسی ایران امروز 16 آذرماه در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش غلظت و تجمع آلاینده های هوا و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می شود.

همچنین تا ساعاتی دیگر سرعت وزش باد امروز در شرق و جنوب شرق کشور افزایش می یابد.

بعدازظهر چهارشنبه با ورود سامانه بارشی در برخی مناطق آذربایجان غربی، آذربایجان شرقی، کردستان، کرمانشاه و پنجشنبه در استان های کردستان، کرمانشاه، زنجان و برخی از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، آذربایجان و هادزوی، اردبیل تهران و البرز باران، وزش باد شدید موقتی و بارش برف در ارتفاعات و مناطق سردسیر همراه با کولاک پیش بینی می شود.

به گزارش فراد بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، روز جمعه در برخی مناطق مازندران، گلستان و خراسان شمالی بارندگی کوتاه مدت خواهیم داشت. شنبه در بیشتر نقاط کشور آرام و با ثبات است. بنابراین، انتظار می رود غلظت آلاینده ها در شهرهای صنعتی و پرجمعیت افزایش یابد.

آسمان تهران فردا نیمه ابری تا ابری و غبارآلود با کمینه دمای 6 و حداکثر 13 درجه سانتیگراد و پنجشنبه با ابر و غبار متغیر و در پایان روز وزش باد با کمینه دمای هوا پیش بینی می شود. 7 و حداکثر دمای 15 درجه سانتیگراد.

امروز و فردا بندرعباس با دمای 30 و 29 درجه سانتیگراد گرمترین و ارومیه با دمای 9 و 11 درجه سانتیگراد سردترین مرکز کشور هستند.

آب و هوای ایران

  پوتین در دونباس پیشرفت کند اما قابل توجهی دارد

دیدگاهتان را بنویسید