هواشناسی ایران، امروز 14/08/1300

فرادید| بر اساس تحلیل نقشه های هواشناسی امروز ۱۳ آبان در کل نوار شمالی و نواحی غرب، جنوب غرب، مرکز و شرق کشور و همچنین در شمال بوشهر و فارس رگبار باران، وزش باد شدید. و در مناطق سردسیر رگبار و رعد و برق رخ می دهد و ارتفاع بارش ها به صورت برف خواهد بود.

بارش ها روز جمعه در شمال غرب و شمال شرق و در نواحی ساحلی دریای خزر، شرق زنجان، قزوین، البرز، تهران، کرمانشاه، همدان، مرکزی، کوم، اصفهان، لرستان، ایلام، خوزستان، چهارمحال و چهارمحال کاهش یافت. کهگیلویه و بویراحمد، فارس، بوشهر، غرب یزد، کرمان و هرمزگان.

به گزارش فرادید و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور، روز شنبه در سواحل دریای خزر بارندگی شدید است و این وضعیت در سایر مناطق ادامه دارد.

روز یکشنبه در استان‌های واقع در دامنه‌های جنوبی البرز و تنها در جنوب اصفهان، شرق لرستان، شرق خوزستان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، شمال فارس، یزد، کرمان و هوراسای جنوبی کاهش می‌یابد. کار می کند.

دوشنبه وزش باد در نواحی شرقی و جنوب شرقی کشور غالب است و تنها در بخش‌هایی از جنوب اصفهان، شمال فارس، غرب یزد، نیمه شمالی کرمان و جنوب خراسان بارش‌های کوتاه رخ می‌دهد.

همچنین امروز و فردا وزش باد شدید در شمال شرق، شرق و بخش هایی از اصفهان و سمنان و همچنین در مناطق غبارآلود پیش بینی می شود، دریای خزر در روزهای پنجشنبه و جمعه مواج خواهد بود.

از پنجشنبه تا شنبه در اکثر نقاط کشور کاهش محسوس دما و بارش در مناطق مرتفع و کوهستانی به صورت برف خواهد بود.

  ازدواج به دلیل اختلافات خانوادگی

آسمان تهران فردا و پس فردا ابری همراه با مه خفیف، بارش باران و گاهی وزش باد پیش بینی می شود. دمای هوا فردا حداقل 11 و حداکثر 14 درجه سانتیگراد و روز شنبه کمینه دما 8 و حداکثر 11 درجه خواهد بود.

امروز و فردا گرم ترین اهواز و بندرعباس با دمای 34 درجه سانتیگراد و ارومیه با دمای 13 و 14 درجه سانتیگراد سردترین مراکز کشور هستند.

آب و هوای ایران

دیدگاهتان را بنویسید