هواشناسی ایران، امروز 02/09/1400

فرادید| بر اساس اخطارهای سازمان هواشناسی امروز سه شنبه سوم آذرماه در برخی نقاط استان های خراسان شمالی، رضوی و جنوبی، یزد، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، فارسی شمالی، لرستان. کوم، سمنان و چهارشنبه بارش باران، رعد و برق و وزش باد در جنوب خراسان پیش بینی می شود.

روز پنجشنبه تحت تاثیر جریانات سرد شمالی کاهش 8 تا 10 درجه ای همراه با بارش در استان های ساحلی دریای خزر و اردبیل رخ می دهد.

به گزارش فرادید و بر اساس اعلام سازمان هواشناسی کشور این وضعیت برای روز جمعه در شمال شرق کشور پیش بینی می شود. بارش باران در مناطق سردسیر سیر با برف همراه خواهد بود. روز شنبه در سواحل خزر و شمال شرق بارش خفیف خواهد بود.

همچنین در روزهای پنجشنبه و جمعه در برخی از استان های غربی و در استان های دامنه زاگرس مرکزی بارندگی خواهیم داشت. خلیج فارس و دریای خزر در روزهای سه شنبه و چهارشنبه مواج پیش بینی می شود.

آسمان تهران فردا صاف تا نیمه ابری، گاهی وزش باد و اوایل شب غبار محلی با حداقل دمای 8 و حداکثر دمای 16 درجه سانتیگراد و چهارشنبه متغیر ابری و غبار محلی با حداقل دمای 8 و یک درجه سانتیگراد پیش بینی می شود. حداکثر دما 15 درجه سانتیگراد.

ضییان در پایان گفت: امروز و فردا بندرعباس با دمای 30 و 31 درجه سانتیگراد گرمترین و همدان با دمای 10 و 12 درجه سانتیگراد سردترین مرکز استان هستند.

آب و هوای ایران

  توجه؛ هنگام اتصال به وای فای رایگان مراقب باشید!

دیدگاهتان را بنویسید