همکاری با شرکت های دانش بنیان و اشتغالزا در سال 1401 / آماده سازی تامین مواد اولیه شرکت های فولادی کشور

گروه بازرگانی گردشگری دانا از توسعه فعالیت در زمینه واردات کالاهای اساسی و آمادگی برای تامین مواد اولیه و تجهیزات شرکت های فولادی کشور در سال 1401 خبر داد.

همکاری با شرکت های دانش بنیان و اشتغالزا در سال 1401 / آماده سازی تامین مواد اولیه شرکت های فولادی کشور

گروه بازرگانی گردشگری دانا در سال جاری آمادگی همکاری با شرکت های دانش بنیان و اشتغال زا را دارد.
گسترش فعالیت های شرکت در زمینه محصولات فولادی از قبیل ورق و میلگرد تقویتی، گسترش فعالیت در زمینه واردات کالاهای اساسی و همچنین تسهیل در روند زنجیره تولید فولاد از جمله پالایش سنگ آهن، گندله، اسفنج آهن. و شمش از دیگر طرح های شرکت در سال 1401 می باشد.
گروه بازرگانی گردشگری دانا در سال 1400 عملکرد موفقی از خود به نمایش گذاشت و توانست زیرساخت ها، مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز زیرمجموعه های گروه مالی گردشگری را در داخل و خارج فراهم کند. هم اکنون با نیروی کار مجرب آماده تامین تجهیزات و مواد اولیه صنعت فولاد کشور می باشد.
گروه بازرگانی دانا علاوه بر دارا بودن گواهینامه های ISO از کشورهای اروپایی، در سال گذشته موفق شد در رتبه بندی برترین شرکت های ایران در سال 1400، دوازدهمین شرکت بازرگانی کشور باشد.
در این گزارش آمده است: گروه بازرگانی گردشگری دانا در زمینه خرید، فروش، واردات و صادرات کالا فعالیت می کند و قادر است کلیه کالاهای تجاری مجاز را در حوزه خود وارد کند.
گروه بازرگانی گردشگری دانا یکی از هلدینگ های زیرمجموعه گروه مالی گردشگری بوده و مسئولیت کلیه امور تجاری هلدینگ را بر عهده دارد.

  جنیفر لوپز با همسر سابقش نامزد کرد!

دیدگاهتان را بنویسید