همه چیز درباره طلاق، سریال جدید

فرادید| سریال طلاق به کارگردانی ابوالقاسم طالبی آخرین مراحل تصویربرداری خود را پشت سر می گذارد. این سریال که ابتدا قرار بود از شبکه نمایش خانگی پخش شود، حالا با موافقت عوامل و کارمندان صدا و سیما به روی آنتن تلویزیون خواهد رفت. البته هنوز مشخص نیست طلاق از کدام شبکه پخش می شود.

به گزارش فرادید؛ عوامل سریال درباره طلاق می گویند تاکنون اکثر سکانس ها ضبط شده و تا پایان سال تصویربرداری این سریال به پایان می رسد.

طبق آخرین اخبار، عوامل سریال طلاق به زودی برای ضبط قسمت هایی از این سریال به خارج از کشور خواهند رفت.

مجید واشگانی، جعفر دهگان، محمدرضا رهبری، حمید گودرزی، شهرام عبدلی، شاهین فرهنگ، مهرداد ضیایی، حمیدرضا هدایتی، فرید قبادی علیرام نورایی، سروش طاهری، امین زارع، فهریحه مهران، بهزاد اقطاعی، حسن عربیهی، حمیدرضا، حمیدرضا هدایتی، ، سیدحمید فتوحی، شیلر کی، مینو شیخان، عسل گراوی، علیرضا جلیلی و مهدی شکریان بازیگران اصلی سریال طلاق هستند.

البته عوامل سریال می گویند که تاکنون 50 بازیگر جلوی دوربین رفته اند.

ابوالقاسم طالبی تاکنون 8 فیلم سینمایی و 2 سریال تلویزیونی دارد. البته در بین این تولیدات دو فیلم «قلاده های طلا» و «یتیم خانه ایرانی» پر سر و صدا بودند.

همه چیز درباره طلاق، سریال جدید
داستان سریال طلاق

برخلاف عنوان سریال طلاق، ابوالقاسم طالبی درباره تاریخچه این مجموعه تلویزیونی می گوید که داستان به مشکلات خانوادگی نمی پردازد و موضوع داستان، موضوعات جنجالی اجتماعی و درام سیاسی است که به مفاسد اقتصادی می پردازد.

همه چیز درباره طلاق، سریال جدید
البته هنوز خلاصه ای از سریال طلاق منتشر نشده است.

  انفجار مرگبار پژو 207 در یوسف آباد

دیدگاهتان را بنویسید