همه چیز درباره سریال جدید شبکه 3

فرادید| سریال 30 قسمتی «بی نشان» به کارگردانی راما گاویدل و تهیه کنندگی مرتضی رزاق کریمی برای پخش در اسفندماه در نظر گرفته شده است. اما هنوز مشخص نیست که فیلمبرداری این سریال تا بهمن ماه به پایان می رسد یا خیر.

به گزارش فرادید؛ نیوشا زیگامی، مجید واشگانی، نیلوفر پارسا، پرویز فلاحی پور، سعید زارعی و هلن ناگیلو تنها بازیگرانی هستند که نامشان اعلام شده است. البته عوامل می گویند با ادامه فیلمبرداری، بازیگران دیگری نیز به این پروژه اضافه خواهند شد.

به گفته عوامل فیلم، مریم کاویانی در نقش «مینو» و همسر «شهاب» گزارشگر «بینشان» با بازی پرویز فلاحی پور است.

مهدی فقیه همچنین نقش علی اکبر، پدربزرگ خانواده را بازی می کند. شیوا هانیاگار نیز نقش گیتی را بازی خواهد کرد. مجید واشگانی در نقش مسعود و نیلوفر پارسا در نقش ریحانه بازی خواهند کرد.

همه چیز درباره سریال جدید شبکه 3
داستان سریال بی نام چیست؟

در خلاصه داستان این سریال آمده است: مجید واشگانی در نقش «مسعود» که از خانواده ای نسبتا مرفه است، قصد دارد با «ریحانه» با بازی نیلوفر پارسا که از خانواده ای فرهنگی و خواهر، دوست و برادر است ازدواج کند. همکلاسی «مسعود» در دانشگاه. و بین این دو نفر در این سریال یک درام عاشقانه شکل می گیرد.
همه چیز درباره سریال جدید شبکه 3
راما گاویدل پیش از این کارگردانی سریال هایی چون «عملیات 125» با همکاری بهروز افهمی، «شب می گذرد»، «شاید برای شما هم بیفتد»، «لحظه ای بعد»، فصل دوم «دولت مخفی»، «روحلا» را بر عهده داشته است. “دیوار شیشه ای” مسئولیت خانواده دکتر ماهان را با همکاری علی محمد قاسمی و ایلدا بر عهده دارد.

  روند رو به رشد سکه و دلار ادامه دارد؟!

دیدگاهتان را بنویسید