همه تلاش کردند تا من را از کشتی دور نگه دارند

447228 141 خبر مرکزی

سعید عبدلی با انتقاد از وضعیت کشتی در خوزستان گفت: متأسفانه در زمان خدمه خوزستان قبلی، کشتی خوزستان منهدم شد و اعتبار خود را از دست داد.

اعضای تیم کشتی در نهایت مسابقات رده سنی نونهالان و نوجوانان را برگزار کردند و هیچ برنامه ریزی و توانایی نداشتند که از سنین پایین قهرمان کنند و با حمایت خوب قهرمان شوند.

حتی نمی توانستیم روی اتوبوس یا وانت سوار شدن آنها حساب کنیم، اما با آمدن رئیس جدید دولت، وضعیت کشتی کشور بهتر شد و حتی رئیس ستاد از جیب خودش هزینه کشتی را پرداخت کرد. قابل تحسین.

حضور بنی تمیم به عنوان مدیر کل و ورزشکار دلسوز نیز نوید روزهای خوبی برای ورزش این استان است و شاهد اقدامات خوبی در ورزش استان هستیم.

این چهره جهانی کشتی اضافه کرد: من خودم 15 سال به اردوی تیم ملی رفتم اما یک بار هزینه سفر به من پرداخت نشد و همیشه از جیب خودم پول می دادم. من در حال حاضر در کشتی نیستم و چیز زیادی نمی دانم، اما کشتی کشور با سال های طلایی خود فاصله دارد.

ما امیدواریم که رئیس هیئت جدید مبارزه را در روستا رشد دهد و قهرمانان جدیدی را معرفی کند. اندیمشک مهد کشتی ایران بود و قهرمانان زیادی در باشگاه ها کار می کردند اما الان که برای تمرین به باشگاه می روم حتی حریف تمرینی هم ندارم.

وی درباره راهکارهای خود برای بهبود وضعیت جنگ در استان قهرمان خوزستان گفت: هیچکس از من نمی‌پرسد که می‌خواهم پیشنهادی بدهم یا به آن‌ها کمک کنم، البته من نمی‌خواهم این کار را انجام دهم، زیرا بزدلی و باندبازی زیاد است. «از برخی از رزمی کاران تیم ملی دیدم که دیگر نمی جنگم، متأسفانه باید بگویم که از نظر من جنگیدن دیگر رشته قهرمانی و مردانگی نیست.

  هواشناسی ایران امروز 29/08/1400

هیچ کس از من خواستگاری نخواست و هیچ عزمی برای بهبود وضعیت نمی بینم. تا زمانی که آدم های خوب و خوش صحبتی مثل من در کشتی هستند که همیشه با صراحت صحبت کرده اند و در مقابل هیچکس نمی ایستم و به قولم پایبند نیستم، نه در تیم کشتی، نه در فدراسیون و نه در تیم ملی جایی نداریم. .

عبداللهی در پاسخ به این سوال که آیا شما به عنوان یک جانباز علاقه ای به کمک به این رزمنده دارید، گفت: چرا جانباز؟ با اینکه در خانه بودم و زیاد تمرین نکردم اما با کمی تمرین می توانم به خوبی با کشتی گیران تیم ملی مبارزه کنم. وقتی مدال گرفتیم و در اوج بودیم هیچکس با ما کاری نداشت حالا که جانباز شدی انتظار داری کمک بخواهم؟

دارنده یک مدال طلا، 2 مدال برنز جهان و یک مدال برنز المپیک افزود: در اندیمسک میوه فروشی 6 متری به من دادند. آنها دقیقه به دقیقه راه می روند و برای جمع آوری این غرفه امضا جمع می کنند.» شهرداری مدام به من می گوید چون شما هستید جایگاه را پس نمی گیریم وگرنه در برنامه است و باید جمع شود.

عبدلی افزود: هر مدال و افتخاری که گرفتم به عشق مردم و کشورم بود اما رفتاری که در حد قهرمانی نیست و مدام تهدید می کنند که باید جایگاه شما را از بین ببریم. “من از این رفتارها و برخوردها خسته شده ام. آیا آنها کاری برای من انجام داده اند که اینقدر روی من تاکید داشته باشد؟”

خانه ام را با پول جایزه ام ساختم و این غرفه استاندارد شد. آیا جز از بین بردن عبدولی کار دیگری کرده ای؟ به رزمنده ای مثل حسن یزدانی چندین هکتار زمین داده شد و خیر یک سالن ورزشی ساخت و اکنون از آن استفاده می کند.

  توجه؛ قهوه را با معده خالی ننوشید!

بر این اساس به رزمندگان شهرهای دیگر جوایزی اهدا شد. البته آنها زندگی دارند، اما من در کشتی پولی ندارم و هر کاری کردم برای مردم و کشورم بود.

این ملی پوش سابق در پاسخ به این سوال که آیا نمی خواهد مانند استایلر آلمانی با او خداحافظی کند و از زحمات او تقدیر شود، گفت: خداحافظ خارجی ها. دیدید که چه تعطیلاتی برای استابلر در آلمان داشتند، اما همه اینجا تلاش می کردند تا من را از کشتی پیاده کنند. هیچ توقعی از کسی ندارم.

عبدلی در پایان در پاسخ به این سوال که آیا قصد بازگشت به کشتی را دارد یا خیر، گفت: شاید من هم مثل محمد بنا که رفت و بی سر و صدا برگشت، به تیم ملی برگردم!

منبع: همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید