همایش وحدت اسلامی در مرکز قدس در پاکستان + تصاویر

کنفرانس خدایان سیستم عامل اتحاد اسلامی در کراچی پاکستان برگزار شد.

در این کنفرانس این تلاش سرکنسولگری ایران در سالن اجتماعات خانه فرهنگ روستایی ما در کراچی برگزار شد و شرکت کنندگان به فعالیت خود ادامه دادند اسرائيل در سرزمین های فلسطین حمایت از آرمان های مردم مظلوم فلسطین اعلام کرد.

حسن نوریان سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در کراچی گفت: بیش از هفت دهه از اشغال فلسطین و قدس می گذرد و همچنان شاهد جنایات رژیم صهیونیستی علیه مسلمانان فلسطین و سکوت این رژیم هستیم. سازمان‌های حقوق بشری نامیده می‌شوند: «ما رفتار وحشیانه و غیرانسانی اسرائیل هستیم.

وی افزود: امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران معتقد بودند که اگر همه مسلمانان با هم متحد شوند و فقط یک سطل آب بیندازند، سیل اسرائیل را فرا خواهد گرفت، لذا بر لزوم اتحاد مسلمانان برای نابودی رژیم صهیونیستی تاکید کردند. خط وی همبستگی با مردم مظلوم فلسطین را آخرین جمعه ماه مبارک رمضان روز قدس خواند که هر سال با شکوه بیشتری در کشورهای اسلامی برگزار می شود.

نوریان تاکید کرد: امروز در این کنفرانس گرد هم آمده ایم تا همبستگی خود را با ملت فلسطین اعلام کنیم و توجه سران کشورهای اسلامی را جلب کنیم که مسئله قدس بزرگ ترین و مهم ترین مسئله در کل جهان اسلام است.

دیگر سخنرانان این مراسم با اشاره به نقش امام خمینی (ره) در بیداری اسلامی اعلام کردند: دنیای غرب با رسانه های مسلط بر جهان قصد دارد وحدت کم رنگ و ناکارآمد مسلمانان در مسئله فلسطین را در اجتماعات بیت المقدس نشان دهد. برای افشای چهره غیرانسانی رژیم صهیونیستی.

  آمار تلفات تاج امروز 1400/08/20

تصویر WhatsApp 30.04.2022 در 12.58.56 (2)

تصویر WhatsApp 2022-04-30 در 12.58.56

تصویر WhatsApp 30.04.2022 در 12.58.57 (3)

تصویر WhatsApp 2022-04-30 در 12.58.57

تصویر WhatsApp در 30 آوریل 2022 ساعت 12:58:58 بعد از ظهر.

رهبران مذهبی و سیاسی پاکستان گفته اند که قدس فقط مربوط به یک فرقه یا کشور خاص نیست: «تلاش برای کم اهمیت جلوه دادن مسئله فلسطین از طریق ایجاد تفرقه بین مسلمانان و هموار کردن راه برای برخی از حاکمان عرب برای آشتی با اسرائیل، بزرگترین چالش برای این کشور است. مسلمانان: آزادی اولین قبله ای است که مخالفت آن مستلزم بلند کردن صدای بیت المقدس و فلسطین است؛ در روز قدس مسلمانان باید یک صدا اعلام کنند که آرمان مردم فلسطین آرمان اساسی امت اسلامی است.

سخنرانان این کنفرانس شامل صابر ابو مریم، دبیرکل بنیاد فلسطین پاکستان، عبدالخالک فریدی، رئیس حزب متحد خلق پاکستان، سید عقیل انجم، معاون دبیرکل حزب پاکستان جمعیت علما و جاودی جاستو بودند.

دیدگاهتان را بنویسید