هزینه یک آپارتمان تا متری 40 میلیون تن در تهران

خرده فروشان خانه در هفته های اخیر اغلب به دنبال آپارتمان ها در دو گروه قیمتی بوده اند که با توجه به حجم بودجه ای که می توانند برای خرید خانه داشته باشند، آنها را “قیمت معقول” می دانند.

گروه قیمتی با تقاضای بالا کمتر یا حدود متوسط ​​قیمت معاملات مسکن در تهران است. میانگین قیمت آپارتمان های فروخته شده در تهران در ماه گذشته 32 میلیون تن بوده که از نظر متقاضیان مسکن این محدوده قیمتی و کمتر مناسب ارزیابی می شود.

تحقیقات میدانی در بازار مسکن نشان می دهد خانه اولی های موجود در بازار عمدتاً به دنبال خانه هایی با قیمت هر متر مربع زیر 30 میلیون تن (اغلب بین 20 تا 28 میلیون تن) هستند، زیرا بودجه آنها حدود 900 تا یک میلیون و 300 است. میلیون تومان متغیر است.

در واقع آپارتمان هایی در این بازه قیمتی از نظر اولین خریدارانی که در حال تلاش برای یافتن گزینه ای سودآور در بازار راکد فعلی هستند، قیمت مناسبی دارند.

دومین محدوده قیمتی پرطرفدار مربوط به مرحله قیمت بعدی است. کسانی که به دنبال مسکن در بازار هستند، به ویژه آنهایی که در رده خانه دوم یا تبدیل بهترین ها هستند، عمدتاً به دنبال خرید خانه با قیمت های بالاتر از متوسط ​​هستند.

بسیاری از خیرخواهان حاضر در بازار مسکن حاضرند خانه ای مناسب برای سکونت با حداکثر قیمت 40 میلیون تن یا اندکی کمتر جستجو و خریداری کنند. به این ترتیب قیمت کل متری 40 میلیون تن به مرکز مرجع متقاضیان مسکن تبدیل شده است.

قیمت آپارتمان

  افزایش درآمد عملیاتی شرکت پاکسان

دیدگاهتان را بنویسید