هزینه تحریم ها علیه روسیه در واقع بالاست

« امانوئل مکرون » رئیس جمهور فرانسه در کنفرانس مطبوعاتی پس از اجلاس سران ناتو او در مادرید گفت که هزینه تحریم ها علیه روسیه و حمایت کامل از اوکراین واقعا بالاست

رئیس جمهور فرانسه وی گفت: اگرچه تحریم ها (علیه روسیه) و حمایت همه جانبه ما از اوکراین در حال حاضر بسیار زیاد است. اما این بهای جنگی است که ما نمی خواستیم. این بهایی است که اروپا باید برای بازگرداندن صلح بپردازد.

پیش از این موسسه ملی آمار فرانسه پیش بینی کرده بود که تورم در فرانسه تا پایان سال بین 6.5 تا 7 درصد تثبیت خواهد شد، البته به شرط آنکه قیمت نفت برنت در سال 2022 به ازای هر بشکه 120 دلار باشد.

    هزینه تحریم ها علیه روسیه در واقع بالاست

بانک مرکزی اروپا انتظار دارد تورم سالانه در منطقه یورو در سال جاری به 6.8 درصد برسد، در حالی که داده ها در ایالات متحده افزایش 8.6 درصدی را در شاخص اصلی قیمت مصرف کننده نشان می دهد.

ایالات متحده و کشورهای اروپایی از زمانی که روسیه چهار ماه پیش پس از جنگ با اوکراین تحریم‌ها را علیه اوکراین اعمال کرد، منتظر ورود روسیه به یک بحران تورمی عمیق و طولانی مدت هستند. اما اکنون تورم در روسیه رو به پایان است و در کشورهایی که رکورددار هستند، رکوردها را شکسته است.

  عکس/ مردی که ۴۵ سال دستش را گرفته است!

دیدگاهتان را بنویسید