هزینه آپارتمان 100 تا 150 متری در تهران

اگرچه آپارتمان های کوچک و متوسط ​​با بیشترین تقاضا از سوی خریداران مسکن مواجه هستند، اما این بدان معنا نیست که همه آپارتمان های بزرگ لوکس هستند و برخی از واحدهای مسکونی با متراژ بالای 100 مترمربع و تا 150 مترمربع. واحدهای مسکونی در نظر گرفته شده تقاضای مصرف کننده در نظر گرفته شده است.

گروهی از متقاضیان مصرف، خانوارهایی با حداقل چهار نفر یا بیشتر هستند که اغلب تمایل دارند در صورت استطاعت مالی، در آپارتمان های بزرگتر از 100 متر مربع زندگی کنند. خانه هایی با متراژ 100 تا 150 مترمربع با توجه به موقعیت مکانی و نوع امکانات به ندرت می توانند واحدهای مسکونی لوکس محسوب شوند، اما اکثر این واحدها در حال حاضر حداقل در پرونده های موجود در بازار مسکن مورد استفاده قرار می گیرند. به این معنا که یک واحد مسکونی نه به عنوان مکان و نه به عنوان امکانات، خاص، خاص و به عبارت دقیق تر مجلل نیست.

در ماه گذشته بیشترین معاملات مسکن در گروه 50 تا 70 متر مربع انجام شده که 30.4 درصد از کل معاملات را شامل می شود.

گام بعدی معاملات در گروه 70 تا 100 متر مربع بود که سهم آن از کل معاملات یک درصد کمتر از واحدهای کوچک متراژ است. اما معاملات در گروه آپارتمان های 100 تا 150 متر مربع کم نبود. همانند فروردین ماه، در مجموع 19.5 درصد از مجموع 3400 معامله مسکن در منطقه.

حجم نسبتاً بالای معاملات در گروه بزرگ زمین ها نمی تواند صرفاً ناشی از خرید سرمایه باشد و تقاضای سفته بازی حداقل در حال حاضر در بازار مسکن موثر نیست؛ بنابراین بخشی از این تقاضا قطعا از سوی کاربران خانگی است که منجر به یک پنجم کل معاملات در این حوزه شده است.

  تصاویر/ محاکمه سارقان مسلح در طلافروشی کرج

مصرف کنندگانی که آپارتمان های بزرگتر از 100 متر مربع را خریداری می کنند اغلب خوب می شوند و قصد دارند واحد خانه قبلی خود را بفروشند و آپارتمان بزرگتر را جایگزین کنند.

قیمت آپارتمان

دیدگاهتان را بنویسید