هر هفته برای فروش خودرو برنامه خواهیم داشت / میانگین افزایش قیمت محصولات سایپا 16 درصد / قیمت خودرو در بازار کنترل شد / از مردم عزیز بابت همه کاستی ها عذرخواهی می کنم / شروع تجاری سازی 50 هزار خودرو در کف پارکینگ

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: با اصلاح قیمت خودرو، تولید محصولات سایپا 10 درصد افزایش می‌یابد و التهاب موجود در بازار کاهش می‌یابد تا افراد با شرایط بهتر بتوانند خودروهای مورد نیاز خود را خریداری کنند.

هر هفته برنامه ای برای فروش خودرو خواهیم داشت/ میانگین افزایش قیمت محصولات سایپا 16 درصد است/ قیمت خودرو در بازار کنترل شده است/ از مردم عزیز بابت همه کاستی ها عذرخواهی می کنم/ شروع تجاری سازی 50 هزار خودرو در طبقه پارکینگ

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش سایپانیوز، سید جواد سلیمانی در برنامه گفت وگوی ویژه خبری شبکه دو در خصوص تاثیر لغو قیمت گذاری دستوری بر صنعت خودرو و تاثیر آن بر بازار، گفت: محصولات سایپا داده; بر این اساس میانگین افزایش قیمت محصولات این مجموعه در روش قیمت گذاری جدید 16 درصد است.

وی با بیان اینکه تا پایان امسال برای تمامی تعهدات سایپا افزایش قیمت دیگری وجود نخواهد داشت، گفت: یکی از برنامه های وزارت صمت افزایش تولید و عرضه خودرو در بازار با اصلاح قیمت خودرو است. ; بنابراین برای کنترل بازار و فاصله گرفتن از التهابات فعلی تولید و عرضه را افزایش خواهیم داد.

سلیمانی گفت: با افزایش تولید خودرو، عرضه خودرو در بازار افزایش می یابد و این امر می تواند به آرامش بازار و حذف سودآورها کمک کند.

وی در خصوص تاثیر اصلاح قیمت خودرو بر روند تولید خودرو افزود: با اصلاح قیمت خودرو تولید خودرو در سایپا حداقل 10 درصد افزایش می یابد به طوری که تولید خودرو تا پایان این سال به 440 هزار دستگاه می رسد. عادت زنانه. سال گذشته سایپا 400 هزار دستگاه خودرو تولید کرد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: یکی دیگر از اقداماتی که با اصلاح قیمت‌گذاری خودرو اتفاق می‌افتد، تجاری‌سازی خودروهای پارکینگ زمینی است به طوری که تا پایان سال (ماهانه) 10 هزار دستگاه خودروی پارکینگ تکمیل و تحویل مشتریان می‌شود. بر این اساس عرضه را 50 هزار خودرو افزایش خواهیم داد.

  Darmowa Lada Za Rejestrację Wyjąwszy Depozytu Odbierz Bonus 2022

وی با تاکید بر اینکه سایپا در هفته جاری تولید خودرو (200 دستگاه در روز) را افزایش داده است، گفت: پیش بینی می شود تولید هفتگی محصولات سایپا از 7500 دستگاه به 8500 دستگاه افزایش یابد.

سلیمانی درباره امکان رهن خودروهای شرکت سایپا تصریح کرد: در حال حاضر سند 150 هزار خودرو در رهن شرکت سایپا است و از زمان رهن (از روز چهارشنبه 19 آبان ماه) 1500 نفر اقدامات لازم را برای این منظور انجام داده اند. پیش بینی ما این است که سند 150 هزار خودرو تا دو سه هفته آینده منتشر شود.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با عذرخواهی از مردم به دلیل مشکلات ناشی از تاخیر در تحویل خودروها و در برخی موارد افت کیفیت که دلیل اصلی آن تحریم ها است، تاکید کرد: در آینده بسیار نزدیک این ایرادات برطرف و همه مشتریان را راضی کنیم ما خودمان قدمی برمی داریم.

وی گفت: یکی از اقدامات گروه خودروسازی سایپا در بحبوحه تحریم و با تکیه بر توان مهندسین داخلی، حذف پراید از چرخه تولید بود. این خودرو 50 درصد ظرفیت سایپا بود و همیشه این نگرانی وجود داشت که ظرفیت پراید خالی شود اما بدون افت تولید و در کمتر از 2 ماه این ظرفیت با خودروهای مدرن تری جایگزین شد.

سلیمانی توسعه محصول و ورود خودروهای جدید به بازار را اذعان کرد: در ماه های آینده شاهین اتومات وارد بازار خودرو می شود، این خودرو با طراحی مهندسان داخلی از زمستان 99 به تولید انبوه رسیده و آریا کراس اووری که در اصل تولید آن به زودی به تولید انبوه خواهد رسید.

  هواشناسی ایران امروز 14/09/03

وی ادامه داد: برای تنوع بخشیدن به سبد محصولات سایپا، اطلس هاچ بک و سدان جدید به زودی وارد بازار می شود که این خودروی با کیفیت با آپشن های بیشتر جایگزین خانواده تیبا خواهد شد.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با تاکید بر اینکه وانت های جدید سایپا با قیمت مناسب در راه است، گفت: در حال حاضر گروه خودروسازی سایپا 8000 میلیارد تن قطعه به قطعه سازان کشور بدهکار است و تمام تلاش خود را برای کاهش این بدهی انجام خواهیم داد. «به همین دلیل است

دیدگاهتان را بنویسید