هدف جهادی دولت تضمین رفاه بهتر و کاهش درد و رنج مردم است

حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب وزیر اطلاعات روز دوشنبه 30 خرداد در سفری به استان آلبورگ و در دیدار با امام جمعه کرج با اشاره به اجرای طرح جسورانه و موثر دولت مردمی و انقلابی در یارانه ها را توجیه کنید وی گفت: با وجود همه سختی ها، این طرح اجرا شد و بسیاری از رانت ها و فسادها در کشور متوقف شد.

وزیر اطلاعات با بیان اینکه وظیفه جهادی مسئولان رفع گرفتاری مردم است، افزود: حامیان نظام موظفند با اتحاد و همبستگی و با حرکت جهادی و ارزشی به مردم خدمت رسانی استثنایی کنند.

وی با اشاره به رویکرد دولت آیت الله رئیسی تاکید کرد: تمام تلاش دولت ارائه خدمات موثر به مردم و همه اقشار جامعه است تا بوی خدمت صادقانه به مشام برسد و تلاش برای بهبود زندگی مردم است. تا حد امکان به زودی. “بهبود.

حجت الاسلام والمسلمین سید اسماعیل خطیب افزود: گسترش امنیت اجتماعی جامعه وظیفه متولیان و کارکنان دولت است تا امکانات و ظرفیت های موجود را بسیج کنند و دانشمندان و نخبگان با بصیرت افزایی می توانند نقش موثری در صیانت از جامعه ایفا کنند. و “روشنگری”.

هدف جهادی دولت تضمین رفاه بهتر و کاهش درد و رنج مردم است

وزیر اطلاعات همچنین به نقش ائمه جمعه و ایجاد همدلی بین مردم و مسئولان و ایجاد امید در جامعه اشاره و بر تداوم آن تاکید کرد.

نماینده ولی فقیه در استان همچنین بر لزوم هوشیاری در مقابل توطئه های دشمن و تبدیل تهدیدها به فرصت برای حل مشکلات جامعه تاکید کرد و گفت: شناخت مشکلات.

آیت الله حسینی همدانی افزود: باید از همه ظرفیت های داخلی، منطقه ای و بین المللی برای رسیدگی به مسائل کلان استفاده کرد.

  خبری که باعث خوشحالی پرسپولیس می شود

امام جمعه کرج با بیان اینکه سربازان گمنام امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف با شناخت کامل و دقیق اهداف استکبار و رصد دقیق اطلاعات، تحرکات دشمن را رصد کردند، گفت: دشمن هرگز با اسلام دشمنی نخواهد کرد. انقلاب توطئه ها برای آسیب رساندن به ایران اسلامی انجام می شود.

نماینده ولی فقیه در استان آلبورگ در پایان با تقدیر از زحمات سپاهیان امام خمینی (ره) افزود: امنیت کنونی کشور مرهون ایثارگری ها، اقتدار و صلابت نیروهای مسلح و نیروهای امنیتی است.

وزیر اطلاعات سپس با حضور در شورای تامین استان با اشاره به تلاش دشمن برای نفوذ و تجزیه کشور گفت: بودجه دستگاه های اطلاعاتی دشمن از کل بودجه کشور بیشتر است.

وی فشار، تحریم، درگیری و مطبوعات، رسانه ها و جنگ نرم دشمن را برشمرد و افزود: 43 سال اقتدار و عزت ایجاد شده است که دشمنان شورش، جنگ تحمیلی، کشتار ناجوانمردانه و جنگ پس از پیروزی را برمی انگیزند. اقتصاددانان به دنبال جلوگیری از پیشرفت و توسعه ایران و ایرانیان شکست خورده و متوالی از رهبری الهی و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری و قربانی نیروهای نظامی، انتظامی، امنیتی بوده اند. و حضور هوشمندانه مردم روی صحنه.

وزیر اطلاعات همچنین با اشاره به مطالبات، اعتراضات و مطالبات مردم خاطرنشان کرد: در بسیاری از موارد مطالبات مردم صحیح و مورد قبول مسئولین است و دولت به عنوان خدمتگزار موظف به تحقق شرایط برای تحقق مطالبات می باشد. متناسب با شأن و منزلت خود مردم را فراهم می کنند.

وی وجود اقوام، مذاهب و مذاهب در استان البرز را فرصت و امتیاز مهمی دانست و گفت: با کمک مردم استان و بسیج اجتماعی می توان امنیت پایدار و ملی را حفظ کرد.

  کرزی: حاکمان افغانستان به دنبال درگیری با ایران نیستند

عبداللهی استاندار همچنین به برخی از مشکلات استان از جمله زیرساخت ها، آب، برق و حاشیه نشینی اشاره کرد و گفت: با اجرای مصوبات و تخصیص اعتبار برای سفر رئیس جمهور به استان این مشکلات برطرف می شود.

در این جلسه مدیرکل جدید اطلاع رسانی معرفی و زحمات مدیرکل قبلی مورد ارزیابی قرار گرفت.

وزیر اطلاعات در پایان این سفر یک روزه با حضور در مرکز مطبوعاتی سازمان اطلاعات به درخواست های مردمی پاسخ داد و دستور رسیدگی به مطالبات و مشکلات مردم را صادر کرد.

دیدگاهتان را بنویسید