هانا، بخند و مشهور باش

هانا سوتوحی یکی از شرکت کنندگان در فصل سوم این برنامه کمدی بود که شانس خود را برای حضور در این برنامه امتحان کرد و در اولین اجرای خود مورد استقبال قرار گرفت.

او متولد 1378 است و علاقه زیادی به بازیگری دارد.

به تفریح ​​معروف باشید

او چندین نمایش و اجرا ساخت، اما شهرتش به دلیل شرکت در برنامه شاد بود که اجرای سیاسی داشت و مورد استقبال قرار گرفت و با مسئولانه مشکلات چالش برانگیز و اقتصادی توانست نظر داوران را به خود جلب کند و به وجد بیاید. سپس این مسابقه راه خود را پیدا خواهد کرد.

اطلاعات زیادی از زندگی شخصی او در فضای مجازی وجود ندارد و او در صفحه اینستاگرامش اطلاعاتی از خودش به اشتراک نگذاشته است.

لازم به ذکر است که برنامه خندوانه چند سالی است که مسابقه نمایش بهنام خنداننده را اجرا می کند و از علاقه مندان و علاقمندان به استندآپ کمدین ها دعوت می شود در مسابقه ای به نام خنده شو و در صورت استقبال مردم در مسابقه شرکت کنند. آنها به مرحله بعدی می روند.

در دو فصل قبلی «خنده» چهره های کمدی زیادی در تلویزیون حضور داشتند که در شبکه های مختلف و در برنامه های مختلف فعالیت می کردند. حالا در سومین فصل این رقابت ها بدون شک چهره های جدیدی با استعدادهای بیشتر معرفی خواهند شد. راهی پیدا کن یا نه

در اینستاگرام می توانید این خانم را با آیدی hanasotoohi فالو کنید.

منبع: سایت شبونه

  عکس/ افتتاح پرواز تاکسی هوایی مازندران در فرودگاه ساری

دیدگاهتان را بنویسید