نیاز به تزریق دوز تاج مانند برای کاهش خطر مرگ

بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط واشنگتن پست، تعداد فزاینده‌ای از مرگ‌های مرتبط با این موضوع وجود دارد -وید -19 افراد واکسینه شده و افراد مسن دوز تقویت کننده دریافت نکرده اند.

بررسی داده‌های مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری‌ها در ایالات متحده نشان داد که در طول اپیدمی‌های گسترده امیکرون‌ها، بیش از 40 درصد از 19 مرگ ناشی از کوید در میان افراد واکسینه‌شده که دوز تقویت‌کننده دریافت نکرده‌اند گزارش شده است و مرگ‌ها در سالمندان افزایش یافته است. این مقایسه همچنین نشان داد که میزان مرگ و میر در میان افراد واکسینه شده در طول فوران دلتا کمی بیش از 20 درصد بود.

توجه به این نکته ضروری است که افراد واکسینه نشده همچنان در معرض خطر مرگ عروق کرونر هستند. بر اساس داده ها، میزان مرگ و میر افرادی که واکسن دریافت نکرده اند، حدود هفت برابر بیشتر از افرادی است که واکسن دریافت کرده اند. علاوه بر این، بیشترین تعداد مرگ و میر در میان واکسینه شدگان مربوط به کسانی است که دوز تقویت کننده دریافت نکرده اند.

نیاز به تزریق دوز تاج مانند برای کاهش خطر مرگ

به گزارش اینترنشنال بیزینس تایمز، مطالعه‌ای که در اوایل ماه جاری توسط بنیاد خانواده کایزر انجام شد نشان داد که واکسن کووید-19 از صدها هزار مرگ و میر ناشی از ویروس کرونا جلوگیری می‌کند.

  قیمت آپارتمان در مناطق 22 گانه پایتخت + جدول

دیدگاهتان را بنویسید