نماینده همدان: کلیپ های جلسه ارشاد گشت جعلی است

جامعه 24 اگرچه درگیری های خشونت آمیز با بی حجاب ها و انتقاد از حجاب اجباری در همه جا ادامه دارد، اما برخی معتقدند روند کنونی شدید نیست و باید کار بیشتری انجام شود. احمد حسین فلاحی نماینده همدان نیز یکی از همان افرادی است که معتقد است مشکل بی حجابی که در چند هفته گذشته در کشور تشدید شده کاملا برنامه ریزی شده است.

مرحله اول مبارزه با حجاب توسط یک فرقه انحرافی در آغاز فصل گرما آغاز شد

وی می گوید: مبارزه با حجاب از چهارشنبه های سفید شروع شد که بی حجابی را ترویج می کرد. حالا با برنامه ریزی قوی تری که یک سری فرقه های انحرافی هم پشت قضیه بودند، فاز اول کارشان را که ابتدای فصل تابستان بود، جلو بردند.

کمپین «من محجبه و مخالف گشت هستم» برنامه ریزی شده است و ربطی به مذهبی ها ندارد
یکی از اعضای کمیسیون آموزش مجلس می گوید: فاز دوم این طرح، کمپین من محجبه و مخالف گشت ارشاد است و مرحله سوم این است که مشکلات را به گشت ارشاد برسانیم و به جای اینکه بگوییم رفع حجاب است. غیرقانونی است و هنجارشکنی است که باید طبق قانون با آن برخورد شود، آن را به خلع سلاح دولت محکوم می کنند. به نظر من این برنامه ریزی شده و ربطی به مذهبی ها و محجبه های داخل ندارد.

باید شاخه های اصلی ستاد من مخالف گشت ارشاد را پیدا کرد

این چهره اصولگرا می گوید: «مسلماً اگر شاخه اصلی این کمپین ها را پیدا کنید، متوجه می شوید که همان کسانی هستند که مرحله اول کشف حجاب را دنبال کردند.» کسانی که آگاهانه حجاب را انتخاب می کنند، اعتقادی به این کمپین ها ندارند. .

  زنی که هفته ای دو بار نخست وزیر سوئد می شد

وی می گوید: در بحث حجاب باید بحث دانش و دانش اولیه در دستور کار مسئولان قرار گیرد. من معتقدم بسیاری از افرادی که حجاب ناقص دارند عمدتاً در بعد شناختی ضعیف هستند و با هنجارشکنانی که در کارهای برنامه ریزی شده پیش می روند ارتباطی ندارند. اگر اصل فلسفه حجاب، آثار و آثار اجتماعی آن، سوابق تاریخی و تمدنی آن در ادیان مختلف و این حجاب مثلاً در جامعه یهود جدی باشد، فضا تغییر می کند.


بیشتر بخوانید: فردی که حجاب را رعایت نمی کند، تحصیلات خوبی ندارد


تاریخچه کشف حجاب در غرب به 400 سال گذشته و زمان انقلاب صنعتی باز می گردد.

فلاحی می گوید: سابقه کشف حجاب در غرب به 400 سال گذشته باز می گردد که انقلاب صنعتی رخ داد و یکی از مواردی که می توانست زنان را برای تامین نیروی کار ارزان استثمار کند، بیرون آوردن لباس زنان و استفاده ابزاری از آنها بود. . اگر این مسائل تاریخی درست تبیین شود، 90 درصد افراد با حجاب جزئی آگاهانه و با فلسفه حجاب می کنند.

فرمانده جمعیت عظیم به سلام می‌رود، اما تجمع محجبه‌ها 40 نفر است.
یکی از اعضای کمیسیون آموزش مجلس می گوید: مخالفان نظام و ترویج حجاب، اقلیت کوچکی هستند که به تعبیر قرآن به دنبال خودنمایی هستند. ببینید چه جمعیت عظیمی برای خواندن «سلام فرمانده» می روند و چه جمعیتی سر کار است که محجبه ها صدا می زنند. خوشه های 20 تا 40 نفری بدون فرت نشان می دهد که آنها در اقلیت هستند.

ویدیوهای فعلی گشت ارشاد جعلی است و دولت را خلع سلاح می کند
نماینده همدان می گوید: حفظ هنجارهای حاکمیتی وظیفه حاکمان است و برای این منظور باید از ابزارهای مختلفی مانند تذکر کلامی، کار فرهنگی و حتی گشت ارشاد و … استفاده کرد. روند فعلی اصلا رادیکال نیست و کلیپ های فعلی ساختگی و برای خلع سلاح رژیم برنامه ریزی شده اند.

  رسیدگی به تخلفات مراکز مراقبت از معلولیت

2022-07-26 06:29:52

دیدگاهتان را بنویسید