نقشه عجیب زن برای آزمایش همسرش

424178 500 خبر مرکزی

این زن که نقشه عجیبی برای آزمایش همسرش اندیشیده بود، توسط مرد جوان شناسایی و شکایت کرد. مرد میانسالی از پلیس فتا شکایت کرد و خواستار رسیدگی به شکایتش شد.

این مرد توضیح داد که فردی ناشناس برای انتشار عکس های شخصی اش از او باج خواسته است. در این رابطه پرونده ای در اداره مبارزه با جرایم غیر اخلاقی تشکیل و رسیدگی به آن در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

کارشناسان پس از انجام تحقیقات تخصصی و تحقیقات لازم، ردپای فردی ناشناس را پیدا کردند و متوجه شدند فرد تهدید کننده به انتشار عکس های شخصی کسی جز همسر متقاضی نیست. سپس ماموران زن جوان را برای روشن شدن موضوع به پلیس فتا فراخواندند.

همسر شاکی پس از مواجهه با مدارک فنی در بازجویی به جرم خود اعتراف کرد و از انگیزه خود به پلیس گفت: مدتی است که به همسرم مشکوک بودم.

در نهایت برای رفع شبهات و قضاوت در مورد همسرم، نقشه ای کشیدم و پیامی ناشناس برای او فرستادم و خواستار آشنایی و دوستی شدم و شوهرم در کمال ناباوری درخواستم را پذیرفت و تسلیم شخصیت جعلی شد.

همسرم شروع به برقراری ارتباط کرد. به این ترتیب غرور و احساسات زنانه ام را خدشه دار کرد و مرا به فکر انتقام انداخت. بنابراین من شروع به تهدید به انتشار تصاویر شخصی و محرمانه کردم و شوهرم را برای درک عواقب رفتار موذیانه او مورد آزار و اذیت قرار دادم.

سرهنگ جهانشیری رئیس پلیس فتح استان خراسان رضوی با تایید این خبر گفت: کاربران فضای مجازی هیچ گاه به هویت افراد در فضای مجازی اعتماد نکرده اند و با فراگیری مهارت های زندگی چه در فضای فیزیکی و چه در فضای مجازی فارغ از هرگونه انتقام و خصومت، مشکلات را حل می کنند. «با درایت و کنترل حل کنید.

  دو لژیونر ایرانی جزو پنج بازیکن گرانقیمت آسیا + عکس

دیدگاهتان را بنویسید