نفتالی بنت: یحیی السنوار نباید برنده شود

نفتالی بنت نخست وزیر اسرائيل وی در ابتدای جلسه کابینه از ناامنی های گسترده در فلسطین اشغالی و اقدامات مقاومت در هفته های اخیر صحبت کرد و به اظهارات یحیی السنوار، رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه پاسخ داد.

رئیس کابینه رژیم اشغالگر قدس در ابتدا به ترور رژیم صهیونیستی در شهر آریل اشاره کرد و گفت: قلب ما شکسته است. نیروهای امنیتی دو تروریست (عامل این حمله) را دستگیر کردند.

به گزارش وب سایت صهیونیستی Aroutes Shoa، نفتالی بنت بعداً گفت: «این موج تروریسم نیروهای امنیتی را مجبور می کند تا بهترین کار ممکن را انجام دهند». من این را به نمایندگی از همه ما می گویم، همه وزرای دولت که می خواهند از ارتش اسرائیل، شاباک، پلیس و همه کسانی که در راس این سازمان ها هستند تشکر و حمایت کنند.

نخست وزیر اسرائیل اظهارات اخیر یحیی السنوار، رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه را نقل کرد که در آن از حزب رام (امارات متحده عربی) خواسته بود ائتلاف را ترک کند و منجر به تجزیه آن شود.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جلسه کابینه گفت: دیروز شنیدم که یحیی سنور رهبر حماس در غزه چه می گوید و از منصور عباس (رئیس فهرست مشترک عربی) خواست تا دولت را منحل کند. واضح است که حماس دولت ما را دوست ندارد.

نفتالی بنت با تمسخر نخست وزیران سابق رژیم صهیونیستی گفت: شاید آنها به دنبال کیسه های پر از دلار هستند. او گفت: «آنها ممکن است این فرصت را دوست نداشته باشند که با هم به نفع همه شهروندان اسرائیلی کار کنند، چگونه ما کیفیت زندگی بهتری را برای شهروندان عرب اسرائیل تضمین می کنیم.

  بهترین بستنی فروشی های تهران را به شما معرفی می کنیم

وی افزود: «این بسیار مهم است زیرا نشان می دهد چه کسی چه می خواهد. این واقعیت که حماس می خواهد این دولت را سرنگون کند، همه آنچه را که باید بدانید به شما می گوید. ما نباید اجازه دهیم السنوار پیروز شود.

اظهارات نفتالی بنت در حالی بیان می شود که در روزهای اخیر در فلسطین اشغالی تقاضاها برای ترور یحیی السنوار در نتیجه اظهارات و مواضع رئیس دفتر سیاسی حماس در غزه افزایش یافته است.

این تهدیدها در بحبوحه گزارش رسانه‌ها مبنی بر جمع‌آوری اطلاعات شبانه روزی از سوی سرویس‌های امنیتی اسرائیل درباره السنوار و محمد الضیف، فرمانده شاخه حماس در کتائب عزالدین الدین مطرح می‌شود. دین کسام، اما تاکنون نتوانسته اند هیچ یک از این فرماندهان مقاومت را بکشند.

السنوار در دیدار با نخبگان فلسطینی با توجه به تحولات مستمر مسئله فلسطین و تداوم تجاوزات رژیم صهیونیستی به قدس و کرانه باختری رود اردن و همچنین در روز جهانی قدس تاکید کرد که دشمن می خواهد. تا نبرد کنونی را به دینی تبدیل کند. ما این چالش را پذیرفته و پذیرفته ایم.

وی از مردم فلسطین خواست در صورتی که اشغالگران از حمله به مسجد الاقصی دست برندارند، خود را برای نبردی بزرگ آماده کنند. السنوار به جهانیان گفت: من به تمام دنیا و سران دشمن می گویم تکرار حمله اشغالگران به مسجدالاقصی حرام است. هر کسی که حمله به مسجد الاقصی را تکرار کند، مسئول هرج و مرج در هزاران کنیسه و معابد یهودی در سراسر جهان خواهد بود.

14010211000672_Test_PhotoN

رهبر حماس در غزه از تمامی گروه های مقاومت در نوار غزه خواست تا هوشیار باشند، زیرا این نبرد با پایان ماه مبارک رمضان پایان نخواهد یافت، بلکه تازه آغاز خواهد شد.

  حرکت دلار در محدوده حساس

وی با رمزگشایی از عدد 1111 که سال گذشته پس از جنگ سیف القدس گفته بود، اعلام کرد که مقدمات پرتاب یک مجموعه 1111 موشکی برای شلیک اول فراهم شده است که نام شهید یاسر عرفات را گرامی داشته و آن را نامگذاری کرده است. بعد از او. انجام شد.

«ما تصمیم گرفتیم که اولین حمله، در صورت لزوم برای حفاظت از الاقصی، پرتاب 1111 موشک به نماد سالگرد شهادت یاسر عرفات، انقلابی فلسطینی باشد و ما این حمله موشکی را عملیات ابوعمر می نامیم. توضیح.

دیدگاهتان را بنویسید