نشانه عجیب آمیکرون

عفونت Omicron با گرفتگی صدا و گرفتگی صدا همراه است، زیرا می تواند باعث گلودرد شود. بنابراین تغییر صدا اولین علامت ویروس خواهد بود.

متخصصان پزشکی می گویند می توان با یک علامت اولیه ساده، یک سویه جدید از ویروس تاج را قبل از شروع بیماری تشخیص داد. اولین علامت ولتاژ omicron تغییر در صدای شما است. این بدان معناست که باید مراقب هرگونه تغییر در صدای خود باشید.

با توجه به ماهیت بسیار عفونی آن، سویه omicron سریعتر از سویه های قبلی ویروس کرونا گسترش می یابد و همچنان افراد را با علائم سرماخوردگی آلوده می کند.

متخصصان هشدار می دهند که علائم و نشانه ها خفیف تر و بسیار شبیه به سرماخوردگی هستند. به همین دلیل می توان عفونت را نادیده گرفت. این روند با روندی مشابه و بروز بیماری خفیف تری در حال گسترش است، چرا که در آذرماه شاهد یک رکورد زندگی روزمره بودیم.

در حال حاضر روزانه بیش از 100000 مورد جدید در بریتانیا ثبت می شود که برای اولین بار در 22 دسامبر به 100000 می رسد. این امر ایرلند شمالی، اسکاتلند و ولز را بر آن داشت تا محدودیت ها و اقدامات جدیدی را اعمال کنند.

در همین حال، بریتانیا هنوز اقدامات سخت تری نسبت به اوایل ماه جاری انجام نداده است، از جمله پوشیدن ماسک در همه مکان های عمومی و گذرنامه های کاوید در رویدادهای مهم.

پروفسور تیم اسپکتر از برنامه تحقیقاتی Zoe Covid هشدار می دهد که علائم و نشانه های emicron می تواند از آبریزش بینی و سردرد گرفته تا خستگی و گرفتگی صدا باشد. احتقان، عطسه و تعریق شبانه نیز با این سویه جدید مرتبط است که اکنون از دلتا به عنوان سویه غالب در بریتانیا جلوتر است.

  هجرت علی کریمی; چرا این خبر همیشه داغ است؟!

دیدگاهتان را بنویسید