نسخه متحرک «سلام ابراهیم» آماده شده است.

نسخه سینمایی انیمیشن « درود بر ابراهیم کیفیت 4K در مرکز پویانمایی صبا ساخته شده است; این انیمیشن برای شهید ابراهیم هادی او ملقب به علمدار کمیل است و از رشادت ها و دلاوری های این سرباز امام (ره) می گوید.

محمد رحیم لیوانی گفت: مجموعه صبا در تاریخ معاصر و دفاع مقدس وی انیمیشن های زیادی تولید کرده است و جدیدترین آن با عنوان «صلح ابراهیم» است که برای شهید هادی است و به یاری خداوند و تلاش شرکت کنندگان به اثری بسیار فاخر و ارزشمند آب تبدیل شد.

به گفته وی، شهید ابراهیم هادی می تواند الگوی خوبی برای جوانان و نوجوانان باشد و بریده ای از زندگی دلاورانه رزمندگان دفاع مقدس را روایت می کند که رنگ و بوی باکرگی می بخشیدند. پس از انتشار نسخه سینمایی، فصل اول این سریال 100 قسمتی از شبکه های سیما پخش می شود.

اسدولا دیانتی تهیه کننده این انیمیشن نیز درباره این سریال گفت: این انیمیشن در چهار فصل تقسیم بندی شده است. از کودکی تا نوجوانی، از نوجوانی تا انقلاب و تغییرات شخصیتی که برای شهید ابراهیم رخ داد، اتفاقات انقلابی که برای او در جبهه غرب و در نهایت از پایان فصل سوم تا پایان فصل گذشته، رویدادهای جبهه جنوبی و کانال کامل شد.

همچنین اسماعیل یوسفی کارگردان انیمیشن «سلام ابراهیم» درباره این اثر می گوید: کل پروژه تولید داخل و با کیفیت 4K پخش می شود. این انیمیشن سه بعدی در 100 قسمت از سیما پخش می شود و اولین انیمیشن سینمایی 4K از دل این مجموعه ساخته شده است.

  زهکشی بهترین راه برای مدیریت چرخه آب / مدیریت آب نیست

نسخه متحرک «سلام ابراهیم» آماده شده است.

طبق آمار انتشار کتاب «صلح ابراهیم» با استقبال علاقه مندان به کتاب مواجه شده و این اثر یکی از پرفروش ترین کتاب ها در حوزه حراست است.

شهید ابراهیم هادی ملقب به علمدار کمیل در 10 اردیبهشت 1362 در میدان خراسان تهران به دنیا آمد.

دیدگاهتان را بنویسید