نساجی مازندران قهرمان جام حذفی شد

تیم فوتبال نساجی مازندران در سی و پنجمین دوره مسابقات جام حذفی باشگاه های کشور با برتری مقابل آلومینیوم اراک قهرمان شد و برای اولین بار به مقام قهرمانی دست یافت.

دیدار پایانی سی و پنجمین دوره رقابت های فوتبال جام حذفی باشگاه های کشور از ساعت 20:40 روز چهارشنبه بین تیم های نساجی مازندران و آلومینیوم اراک در ورزشگاه آزادی برگزار شد که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود مازنی ها به پایان رسید.

مهرداد عبدی (58) برای نساجی مورد توجه قرار گرفت. این دیدار به قضاوت محمدحسین زاهدی فر و با حضور حدود 40 هزار تماشاگر برگزار شد.

در دقایق ابتدایی نیمه اول هر دو تیم عجله داشتند و با وجود اینکه می خواستند به گل برسند، تا دقیقه 20 نتوانستند دروازه را به خطر بیندازند اما در ادامه شاگردان مهدی رحمتی بهتر کار کردند و محمدرضا آزادی سه گل زد تا دروازه را باز کند. دروازه نساجی. آنها رفتند، اما دو بار توپ به تیر دروازه برخورد کرد و یک بار واقعی توپ را به بیرون فرستاد.

نساجی با وجود اینکه در اواسط نیمه اول چندین حمله نیمه تمام روی دروازه حریف انجام داد، اما از آنجایی که ساکت الهامی در زمین سرمربی نداشت، نتوانست از بازی های قبل ثبات داشته باشد و اکثرا تحت فشار تیم اراکی بود. از دقیقه

در دقایق پایانی آلومینیومی بود که با میل فراوان به سمت دروازه نساجی حمله کرد اما نتوانست از موقعیت خود استفاده کند تا نیمه اول با تساوی به پایان برسد.

در ابتدای نیمه دوم ساکت الهامی که به دلیل ضربات پنالتی روی سکو قرار گرفت، دو تغییر در ترکیب تیمش ایجاد کرد تا روند هجومی نساجی بهتر شود و بتواند فوتبالی بهتر از نیمه اول ارائه دهد.

  بهترین و معمولی ترین نان ایرانی چیست؟

سرمربی نساجی در دقیقه 58 پاسخ داد و این تیم با ضربه ایستگاهی مستقیم جناح چپ و ضربه سر مهرداد عبدی به گل رسید تا روند بازی عوض شود.

مهدی رحمتی پس از این گل تغییراتی را در تیمش ایجاد کرد تا نتیجه را جبران کند. تیم نساجی در تمام طول بازی روی ضدحملات متمرکز بود اما اراکی ها برای زدن تک گل حمله کردند و تیم حریف را تحت فشار قرار دادند.

آلومینیومی ها در 10 دقیقه پایانی با نفرات بیشتری به سمت دروازه نساجی هجوم بردند تا از آخرین فرصت های خود برای تساوی بازی استفاده کنند اما نتوانستند از دفاع های متعدد مازندرانی بگذرند تا فینال را به رقیب و نایب قهرمانی واگذار کنند. قهرمانی در کارنامه او

دیدگاهتان را بنویسید