نرخ رهن و اجاره آپارتمان در منطقه 9 و 10 تهران

پرونده کامل رهن در بازار اجاره در مناطق 9 و 10 تهران افزایش یافت. نتایج تحقیقات میدانی حاکی از آخرین تحولات بازار اجاره مسکن در مناطق واقع در مرزهای شمالی و جنوبی تهران است، روز گذشته عرضه فایل های کامل رهن در بازار اجاره در این مناطق افزایش چشمگیری داشت.

افزایش عرضه فایل های رهنی کامل در بازار اجاره این مناطق از چند روز پیش آغاز شد، اما دیروز بیش از 80 درصد فایل های عرضه شده در بازار اجاره در سامانه های مسکن مجازی، واحدهای مسکونی با شرایط رهن کامل بوده است. اکثر این فایل ها نیز کوچک و کمتر از 60 متر مربع بودند.

این نشان دهنده بازگشت تعدادی از متقاضیان مسکن اولی به بازار مسکن است که اقدام به خرید آپارتمان های کوچک در این مناطق کرده اند و برای جبران کمبود نقدینگی خود در هنگام خرید مسکن، حداقل یک سال است که این واحدها در بازار اجاره عرضه می شوند. با شرایط رهن کامل

افزایش عرضه بازار اجاره از نظر تقاضا برای صاحبان خانه برای اولین بار این روزها به مستاجران امکان دسترسی به انواع بیشتری از وام های کوچک تمام وقت را داده است.

پس از جهش قیمت مسکن و خروج تقاضای مصرف کننده و سرمایه گذاری (سرمایه گذاری در خرید مسکن اولیه با هدف بهبود شرایط، این شکل از بازار اجاره حداقل در دو سال گذشته در بازار املاک نادر شده است. بیشتر – سالهای بعد).

اما اکنون با بازگشت تعدادی از مسکن های اولیه به بازار و خرید مناطق مصرفی در جنوب تهران به ویژه در مناطق مرزی شمالی و جنوبی (منطقه 9 و 10) این شکل از عرضه مجدد در ملک مشاهده می شود. بازار.

  صدور کارت یارانه نان کذب محض است

بسیاری از این واحدها حاصل عرضه آپارتمان های کوچک در بازار برای فروش توسط متقاضیان و خرید آنها توسط متقاضیان خانه اولی با بودجه محدود می باشد. به همین دلیل این افراد باید حداقل به مدت یک سال این واحدها را در بازار اجاره عرضه کنند تا پس از تامین کسری خرید بتوانند تا سال آینده در خانه خود بمانند.

برخی دیگر برای حفظ ارزش دارایی خود این خانه ها را خریداری و در بازار اجاره عرضه می کنند تا در سال های آینده این واحدها را به خانه ای ترجیحی تبدیل کنند. در زیر تعدادی از این فایل ها آورده شده است.

قیمت رهن و آپارتمان برای اجاره

دیدگاهتان را بنویسید