نخبه ای که برای سرگرمی تقلب می کند!

سیما فراهانی| او از هوش بسیار بالایی برخوردار است تا جایی که ادعا می کند می تواند سایت های بزرگی مانند شهرداری ها و خطوط هوایی را هک کند اما از ترس هنوز این کار را نکرده است.

او تحصیل کرده و قبلا دانشجوی دانشگاه شریف بود. می تواند در چند دقیقه کوتاه به حساب افراد واریز و برداشت کند. کار او به عنوان مشتری این بود که از فروشنده کالا بخرد، پول را به حساب فروشنده واریز کند و بلافاصله پس از برداشت طعمه حساب او را هک کند و پولش را برداشت کند.

او همچنین صفحات سلبریتی ها را هک کرده و اخاذی می کند. او معمولا برای انتقام گرفتن پول می گرفت. او آنقدر در کارش حرفه ای بود که چندین بار برای فوتبالیست ها کار کرد. حالا پلیس او را دستگیر کرده و در گفتگویی ماجرای کلاهبرداری و هک حساب کاربری را می گوید:

چند بار دستگیر شدی؟
این اولین بار است که پای من به پلیس و پلیس باز می شود. من کسی برای خودم بودم و هیچ کار اشتباهی نکردم.

چرا دستگیر شدند؟
در فضای مجازی تقلب کردم. البته زیاد نبود من این کار را فقط برای هیجان انجام دادم.

کلاهبرداری شما چطور بود؟
مثلاً در سایت ترامپ و وال، کالا را برای فروش انتخاب می کردم، با فروشنده تماس می گرفتم و بعد از موافقت به او می گفتم که نمی توانم در جلسه بیایم و باید کالا را برای من بفرستد. شماره کارتش را می گرفتم و مبلغ را به حسابش واریز می کردم.

  چه چیزی باعث ایجاد بثورات روی چانه می شود؟

بعد از ارسال، وقتی پیامک بانکی به فروشنده رفت، حسابش را هک کردم و پول را به حسابم برگرداندم. البته من یک دستگاه قبض تقلبی هم داشتم.

گاهی کار به ودیعه نمی رسید، فروشنده با ارسال عکس پرداخت موفق فریب می خورد و کالا را ارسال می کرد. اما وقتی فروشنده اصرار به تایید واریز کرد، سریع مبلغ را به حسابش واریز کردم و پس از ارسال پیامک به حسابم برگرداندم.

کسی متوجه کار شما نشد؟
خیر آنقدر سریع این کار را انجام دادم که حتی بانک هم متوجه نشد و پس از تماس با صاحب حساب، بانک به او اطلاع داد که حسابش هک شده است. بالاخره 3 دقیقه فرصت داشتم تا پولم را به حسابم برگردانم.

با اموال مسروقه چه کردید؟
من هیچ کدومشون رو نفروختم من این کار را فقط از روی هیجان انجام دادم. داشتم اجناس مورد نیازم را می خریدم و می خواستم برای تفریح ​​از این طریق بخرم. گاهی فروشنده تماس می گرفت و از من می خواست که پول را برگردانم. و دلم برایش سوخت و پول را به حسابش برگرداندم.

سیم کارت های مختلفی داشتی؟
آره. هر وقت زنگ زدم سیم کارت رو ول کردم. گاهی که مطمئن بودم کسی این سوال را دنبال نمی کند طعمه بعدی را با همان سیم کارت صدا می زدم.

چگونه این را یاد گرفتی؟
من از زمانی که به یاد دارم کار کامپیوتر را می شناسم. من می دانم چگونه سایت ها و صفحات مختلف را هک کنم و از حساب افراد پول برداشت کنم. من در این مورد کاملاً حرفه ای هستم.

  قطعه 326 بهشت ​​زهرا; به آن تاج می گویند

آیا تحصیلات دارید؟
من دانشجوی کارشناسی ارشد دانشگاه شریف بودم که اخراج شدم. من تولید خواندم. باهوش بودم و درسم خیلی خوب بود. حتی دخترم هم الان در همین دانشگاه شریف درس می خواند و یکی از باهوش ترین هاست.

شما که اینقدر باهوش هستید چرا از این مهارت در جاهای بهتر استفاده نمی کنید تا زیر پا نگذارید؟
کسی نبود که به من یاد بدهد. البته من هم هیجان این کار را بیشتر دوست داشتم.

آیا او صفحات افراد را هک کرده است؟
بله، چندین بار صفحات افراد مهم را برای اخاذی هک کردم.

آیا شما توسط کسی استخدام شده اید؟
چندین بار توسط فوتبالیست ها استخدام می شوم تا مثلاً صفحه یک مدیر باشگاه یا یک بازیکن خاص را هک کنم. همه چیز برای انتقام گرفتن و به زانو در آوردن طرف مقابل بود. وقتی فردی که مرا استخدام می کند به خواسته اش رسید، ورق را برمی گردم. به عنوان مثال، من صفحاتی با بیش از 3 میلیون دنبال کننده را هک کردم. این مرد هم حاضر بود برای پس گرفتن چهره اش دست به هر کاری بزند.

چطور با بازیکنان آشنا شدید؟
من سالها در هتل کار کردم. در آنجا با بازیکنان مطرح فوتبال نیز آشنا شدم. این آشنایی باعث شد یکی دو نفر از آنها به من پیشنهاد هک کردن صفحه مدیر باشگاه را بدهند. یا اگر با کسی اختلاف داشتند، آن را حل می کردند و راه برایشان باز می شد.

به غیر از فوتبالیست ها، آیا صفحات سلبریتی های دیگر را هک کرده اید؟
من معمولاً پول در می آوردم و صفحاتی را که فالوورهای زیادی داشتند هک می کردم. اکثر آنها مشهور و برجسته بودند.

  چرا سیدجلال حسینی از لیست پرسپولیس حذف شد؟

چقدر پول گرفتی؟
بین 3 میلیون تا یک میلیارد تن اما تعداد آنها زیاد نبود. من این کار را چند بار انجام نداده ام.

چقدر از فوتبالیست ها گرفتی؟
یادم نیست چون خیلی سال پیش بود. من فقط 3 میلیون تن از یکی از آنها را دریافت کردم.

دیدگاهتان را بنویسید