نحوه ثبت اعتراض برای یارانه نقدی

مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی گفت: کسانی که این یارانه ها را به حساب خود واریز نکرده اند و معتقدند شرایط را دارند می توانند اعتراض خود را در سامانه «سامانه حمایت معیشتی و یارانه نقدی» وزارت کشور ثبت کنند. تعاونی ها

مصطفی کمریووا در خصوص اصلاح یارانه ها و پرداخت یارانه نقدی گفت: این یارانه های معیشتی همانطور که گفته شد ترکیبی از تمام یارانه های قبلی است.

وی در پاسخ به این سوال که چرا برخی سپرده ها کمتر از مبلغ اعلامی است؟ وی گفت: این موضوع در حیطه وظایف سازمان یارانه های هدفمند است، اما همانطور که پیگیری کردم، سازمان هدف سهم وام تاج را به این میزان کاهش داده است.

مدیرکل روابط عمومی بانک مرکزی تاکید کرد: این مبلغ سپرده در حال حاضر بلوکه است و تا روزی که اصلاح یارانه به طور رسمی اعلام نشود قابل برداشت نیست و پس از آن برداشت می شود.

گامریوا افزود: تا صبح فردا پرداخت یارانه معیشتی برای همه مشمولان این یارانه ها به تدریج انجام می شود البته بانک های بزرگتر به دلیل داشتن سپرده های بیشتر ممکن است معطل شوند.

وی گفت: کسانی که این یارانه ها را به حساب خود واریز نکرده اند و معتقدند شرایط را دارند می توانند درخواست و اعتراض خود را در «سامانه رسیدگی به درخواست کمک معیشتی و یارانه نقدی» به نشانی (hemayat.mcls .gov.ir) ثبت کنند. ).

میانگین یارانه خانوارها سه برابر شد

خانوارهای با درآمد متوسط ​​ماهانه حدود 100 هزار تن (پول و معیشت) یارانه دریافت می کردند که یارانه پرداختی دولت سیزدهم را سه برابر می کرد (300 هزار تن).

  محکومیت یک معلم اهل اشنویه به دلیل انجام کار خدماتی

یارانه دو خانوار متوسط ​​حدود 194 هزار تن در ماه بود که اکنون به 600 هزار تن و سه برابر خواهد شد.

یارانه دریافتی خانوارهای سه نفره حدود 274 هزار تن است که هم اکنون به 900 هزار تن افزایش یافته و 3.3 برابر شده است.

همچنین یارانه خانوارهای چهار نفره که قبلاً 354 هزار تن بود به یک میلیون و 200 هزار تن رسید و 3.4 برابر شد. یارانه خانواده های پنج نفره و بیشتر نیز بیش از 3.5 برابر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید