نتیجه بیانیه عجیب پایگاه خبری پرسپولیس نیوز افکارنیوز

در حالی که از چند هفته پیش مذاکرات برای برگزاری بازی خداحافظی سیدجلال حسینی کاپیتان تیم پرسپولیس انجام شد اما در نهایت و با اقدام غیرحرفه ای باشگاه پرسپولیس این دیدار لغو شد. چند هفته پیش با باشگاه ملوان هماهنگی هایی انجام شد تا پرسپولیس به مصاف تیمی برود که سیدجلال او فوتبالش را از آنجا شروع کرد و حتی کاپیتان پرسپولیس هم قرار بود در هر نیمه از این دیدار خاطره انگیز پیراهن یک تیم را بر تن کند اما با توجه به اتفاقاتی که افتاد این دیدار برگزار نمی شود.

باشگاه پرسپولیس وی امروز با اقدامی غیرحرفه ای و انتشار بیانیه ای توهین آمیز اعلام کرد که قرار بود پرسپولیس مقابل تیم بزرگی بازی کند اما به دلیل کمبود وقت به مصاف ملوان می رود که با آنزلیچی ها خوش نیامد و با وجود علاقه به انجام این بازی . آنها داشتند، اما برای حفظ آبروی خود آن بازی را لغو کردند.

نتیجه بیانیه عجیب پرسپولیس

نکته جالب اینکه قرار بود این دو تیم دو بار به مصاف هم بروند اما اقدام عجیب باشگاه پرسپولیس باعث لغو هر دو دیدار شد.

بازیکنان پرسپولیس قرار بود روز 23 مرداد در ورزشگاه آزادی برای دیدار خداحافظی سیدجلال به مصاف ملوان بروند و هواداران از نزدیک این دیدار را تماشا کنند. علاوه بر این قرار بود بازیکنان ذخیره دو تیم 24 مردادماه در ورزشگاه شهید کاظمی پشت درهای بسته به مصاف یکدیگر بروند که بیانیه عجیب باشگاه پرسپولیس که در کانال رسمی تلگرامی باشگاه منتشر شد، این دو را لغو کرد. جلسات این در حالی است که به دلیل تساوی لیگ و بازی هفته افتتاحیه سرخ ها مقابل ذوب آهن، دیدار تدارکاتی این دو تیم نیز لغو شد.

  اینجوری چاق تر میشی!

دیدگاهتان را بنویسید