نتوانستم در المپیک شرکت کنم

عمو رحمان میهمان برنامه این هفته (15 اردیبهشت) راند طلایی بود که در خصوص ادعای خود در رده سنی 57 تا 65 کیلوگرم در سال گذشته گفت: در وزن 48 کیلوگرم به مسابقات جهانی نوجوانان رفتم و در سال 2019 قهرمان نوجوانان جهانی شدم. سپس در دسته تا 57 کیلوگرم در لیگ ها و مسابقات کشوری شرکت کردم و کادرفنی تیم ملی و گلمرضا محمدی من را توانمند دانستند و به من این فرصت را دادند که خودم را نشان دهم. رضا اطری مبارز خوبی بود و در وزن 57 کیلوگرم قهرمان شد. تمام تلاشم را برای حضور در تیم ملی انجام دادم المپیک رفتم داخل ولی نشد

وی ادامه داد: دوست داشتم آتاری در المپیک مدال بگیرد اما این اتفاق نیفتاد. امیدوارم بعد از آن موفق شود.» بعد از باخت در المپیک در مسابقات مقدماتی جوانان شرکت کردم، صعود کردم و چون بدنم عضلانی است وزنم کم نشد. وزنم 57 کیلوگرم بود و به همین دلیل در تیم ملی جوانان سوم شدم و به اردوی تیم ملی جوانان دعوت شدم. سپس در جام تختی بزرگسالان که مسابقات جوانان نیز بود شرکت کردم و به عنوان تیم ملی جوانان انتخاب شدم و در این مسابقات نفر اول شدم. در جام یاساردوگو هم مدال طلا گرفتم و به مسابقات جهانی جوانان رفتم و در این مسابقات قهرمان و نایب قهرمان تیم ملی جهان نروژ شدم.

وی درباره شکست خود در جام جهانی 2021 گفت: هیچ لذتی بالاتر از خوشحال کردن مردم نیست، من برای کسب مدال خوب تمرین کرده ام، هر بار که به مسابقات خارجی، جهانی یا آسیایی می روم قصد دارم مدال بگیرم. در نروژ در نروژ شرمنده مردم شدم و مدال نگرفتم. در اسلو آمادگی روحی و جسمی نداشتم و علیرغم تلاش کادرفنی به چیزی که می خواستم نرسیدم.

  کدام سریال در ماه رمضان 1401 پخش می شود؟

نتوانستم در المپیک شرکت کنم

قهرمان وزن 65 کیلوگرم آسیا با اشاره به عملکرد خود در مسابقات قهرمانی آسیا و شکست حریفش در عنوان قهرمانی هند گفت: تمرین خوبی برای آسیایی داشتم و از نظر روحی در وضعیت بهتری قرار داشتم. پرسنل هم خیلی به من کمک کردند. حریفانی که در آسیا شانس کسب مدال داشتند را آنالیز کردیم. این آنالیز در پیروزی مقابل باجرنگ کمک زیادی به من کرد. با تشکر از تیم ملی و آنالیزور کادرفنی نتیجه این آنالیز را مقابل باجرنگ بردم.

این رزمنده مازندرانی که اهل خلیل شهر است درباره میزان حمایت و توجه مسئولان استانی گفت: متاسفانه نگاهی به من نداشتند نه تنها من بلکه همه رزمندگان شهرستان. برای مردم عزیزم که همیشه به من لطف داشته اند مدال می گیرم. در آن 6-7 بار که مدال گرفتم، مسئولان فقط عکس یادگاری گرفتند و رفتند.

وی که به عضویت تیم ملی وزن 65 کیلوگرم مسابقات جهانی بلگراد انتخاب شد، خاطرنشان کرد: کادرفنی و رئیس جمهور نروژ چرخه هر دسته را پس از جام جهانی اعلام کردند. چند نفری که در دنیا مدال گرفته بودند باید کارشان را از جام تختی و مرحله نهایی انتخابی شروع می کردند اما چند نفری که مدال نگرفتند در کشوری جنگیدند که من اول بودم. در آسیا هم قهرمان شدم، با این چرخه برای جام جهانی صربستان انتخاب شدم و امیدوارم بتوانم شکست نروژ را در جام جهانی بلگراد جبران کنم. می دانم که وزن 65 کیلوگرم یکی از سخت ترین مبارزات جهان است، اما مهم این است که نماینده مبارزات ایران هستم و هر روز بیشتر تمرین می کنم تا خوش رنگ ترین مدال را در آنجا ببرم.

  6 نشانه سرطان در بدن

رحمان عموزاد که یک برادر دوقلو به نام فرزاد دارد که در لیگ با او همبازی بود، در پایان گفت: از مردم، پدر و مادرم و سرمربی ام بیکر محمدپور که دایی ام است، تشکر می کنم. برادرم فرزاد نه تنها برادر بلکه مربی و همراه بود که مدیون او هستم و امیدوارم با کسب مدال او را خوشحال کنم.

دیدگاهتان را بنویسید