نتایج آرای مردمی جشنواره فجر; «جلسه خصوصی» در پیش‌زمینه است

به مخاطبان اجازه داده شد تا آخرین نتایج چهلمین جشنواره فیلم فجر را ببینند. چهلمین جشنواره فیلم فجر امکان مشاهده آخرین نتایج رای مردمی را برای عموم فراهم کرد.

بر این اساس مخاطبان آثار بخش سودای سیمرغ چهلمین جشنواره فیلم فجر می توانند با مراجعه به لینک https: //fajrvote، نتایج فیلم محبوب سیمرغ بلورین بهترین فیلم انتخابی مخاطبان را مشاهده کنند. سامفا . ir / نتیجه.

جدول نتایج آرای مردمی حاوی اطلاعاتی در مورد تعداد تماشاگران (بلیت های چاپ شده)، تعداد آرا (تعداد آرای ثبت شده) و میانگین تعداد آرا (تعداد آرا / کل امتیازات اعطا شده) است.

با توجه به اینکه این سامانه در فواصل زمانی به روز می شود، اما طبق آخرین آپدیت آن در 18 بهمن، فیلم «جلسه خصوصی» همچنان در صدر جدول قرار دارد.

تابلوی امتیاز

«جلسه خصوصی» امید شمس با بیش از 5000 تماشاگر و نزدیک به 2000 رای اول شد. پس از آن فیلم «مقام مهدی» ساخته هادی حجازی فر با نزدیک به 4500 بیننده و حدود 1500 رای دومین فیلم این رده بندی است. رای او کمتر بوده و در جایگاه سوم قرار دارد.

مقام چهارم و پنجم به فیلم «شادروان» ساخته حسین نمازی با 1500 رای و میانگین 4.17 رای و “مرد بازنده” ساخته محمدحسین مهدویان با 1800 رای و میانگین 3.86 رای رسید.

بر اساس این جدول، اگرچه تعداد تماشاگران برخی از فیلم ها از پنج فیلم اول بیشتر بود، اما به دلیل اینکه میانگین آرا یا حتی تعداد آرا کمتر بود، امروز نتوانستند جزو پنج فیلم برتر باشند.

  پروتکل های سختگیرانه مذاکره کنندگان و مذاکره کنندگان

دیدگاهتان را بنویسید