نارضایتی آمریکا از عملکرد بایدن در جنگ اوکراین در حال افزایش است

آخرین نتایج نظرسنجی ها واشنگتن پست و ای بی سی نیوز نشان می دهد که 47 درصد از جمعیت آمریکا از جانب عملکرد بایدن روی موضوع جنگ در اوکراین ناراضی هستند و فقط 42 درصد از این نظر راضی هستند.

به گزارش اسپوتنیک، به نقل از اسپوتنیک، بیش از 40 درصد از پاسخ دهندگان از عملکرد بایدن بسیار ناراضی هستند و تورم بایدن کمترین میزان را دارد و به گزارش اسپوتنیک، 68 درصد از آمریکایی ها گفته اند که از عملکرد بایدن ناراضی هستند. و تنها 28 درصد از عملکرد او راضی هستند.

یک مطالعه جدید نشان می دهد که از هر 10 آمریکایی 9 نفر نگران تورم در ایالات متحده هستند که در ماه های اخیر به سطحی بی سابقه در 40 سال گذشته رسیده است.

بر اساس این گزارش، نیمی از آمریکایی ها یا 50 درصد می گویند که به حزب جمهوری خواه برای عملکرد بهتر در اقتصاد و به ویژه در کاهش تورم اعتماد بیشتری دارند.

بر اساس این گزارش، نظرسنجی مشترک واشنگتن پست و ای بی سی نیوز از 1000 بزرگسال آمریکایی در 24 تا 28 آوریل انجام شد. در اوایل آوریل، CNN گزارش داد که محبوبیت بایدن در یک سال و سه ماه به عنوان رئیس جمهور در مقایسه با روسای جمهور قبلی کاهش یافته است.

هفته گذشته، جو بایدن، رئیس جمهور ایالات متحده، با اشاره به اتمام بودجه برای اوکراینی ها، گفت که دو بسته را به کنگره ارائه کرده است که امکان ادامه ارسال تسلیحات و کمک های اقتصادی به اوکراین را فراهم می کند.

  مسابقه برای پارچه های فرسوده

وی تاکید کرد که برای ادامه جنگ باید تسلیحات، مهمات و تجهیزات نظامی به اوکراین فرستاده شود و بسیار مهم است که کنگره در اسرع وقت 33 میلیارد دلار بودجه را تصویب کند، تا زمانی که ایالات متحده به جنگ در اوکراین ادامه دهد. سلاح ها ادامه خواهد داشت

نارضایتی آمریکا از عملکرد بایدن در جنگ اوکراین در حال افزایش است

از آغاز درگیری ها در اوکراین، ایالات متحده و متحدانش تحریم های شدیدی را علیه روسیه وضع کرده اند و کمک های مالی و تسلیحاتی قابل توجهی به اوکراینی ها ارائه کرده اند. اما توقیف دارایی های روسیه و ارسال آنها به اوکراین در قالب کمک های نظامی در این زمینه بی سابقه است.

دیدگاهتان را بنویسید