میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در سال 1401

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس گفت: دولت و مجلس به عنوان اولویت اصلی برای تامین معیشت و زندگی مردم تلاش می کنند. باید به این مهم توجه ویژه شود و به وضعیت موجود رسیدگی شود.«این یک دولت انقلابی است.

وی بیان کرد: دولت سیزدهم در بحث واکسیناسیون بسیار هوشمندانه عمل کرده و ایمن سازی انسان نسبت به ماه های گذشته افزایش چشمگیری داشته است، علاوه بر این مسائل فرهنگی نیز نادیده گرفته نشده و اکنون برای جلوگیری از پیری جمعیت تلاش می کند.

نق زاد گفت: یارانه ناشی از حذف ارز 4200 تومانی با تصویب اکثریت مجلس به اقشار مختلف مردم به ویژه نیازمندان و کارمندان تعلق می گیرد که به همین دلیل اکثریت مجلس با حذف ارز موافقت می کنند. .

وی گفت: متاسفانه دولت دوازدهم به اشتباه بودجه حقوق برخی وزارتخانه ها را 37 هزار میلیارد تن افزایش داده است که نارضایتی برخی دیگر از کارکنان را به همراه داشته و از این رو انتظار می رود دولت و سازمان برنامه و بودجه در سال آینده 10 درصد را پرداخت کنند. افزایش برای کنترل تورم و کاهش قیمت برخی از کالاهای اساسی.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه عده ای فیش های حقوقی غیر سنتی دارند اصلا قابل قبول نیست و لازم است برای ساماندهی این وضعیت اقدامات لازم صورت گیرد.

  واکنش جالب قهرمان پارالمپیک به درخواست شبکه مخالف + مصاحبه عکس

دیدگاهتان را بنویسید