میترا حجار در سکانس جنجالی «جزیره»; داستان چیه؟!

419016 363 خبر مرکزی

ویدئویی کوتاه از قسمت ششم سریال جزیره که در آن میترا حجار دیالوگ را فراموش می کند، سرش را خم می کند و شروع به خواندن از روی فیلمنامه می کند. این به معنای این است:

نه سردبیر، نه کارگردان، نه تیم بازبینی، نه توزیع کننده و نه کارشناسان ساترا متوجه نشده اند که تیم سازنده باید برای انتشار هزینه مجوز بپردازد. ویدیویی که در کمتر از یک ساعت همه شبکه های اجتماعی را زیر آب برد!

سهراب خسروی، سردبیر این اثر که بیشترین هجمه ها و انتقادها را برای این اثر داشته است، به خبرآنلاین گفت: «سکانس را کامل ببینید. میترا حجار مدام به زمین خیره شده است. او مجبور نیست با امیر مکاره روبرو شود. بر اساس میزانسن و فیلمنامه این اتفاق افتاد. این صحنه با دو دوربین گرفته شده و دوربین بالا نشان می دهد که فیلمنامه میترا مجسمه ساز نیست.»

او در واکنش به میدان ها می گوید: ما واقعاً حتی در سریال هایی مثل 24 هم شاهد اشتباهات تدوین هستیم و می توانم از بین ده ها مدل از این اتفاقات از بین آثار مختلف که پخش می شود انتخاب کنم و برای شما بفرستم، اما این ریتم تاریخ است. ، این مدل. او از همان ابتدا با شیطنت انتخاب شد و برای خلق چنین تصویری کات اوت و ویروسی شد.

این سریال بیش از 5000 کات داشت اما از بین آن 5000 کات یکی را برای چنین حمله ای انتخاب کردند که بخشی از مونتاژ بود. حتی به آقای مقدم گفتم و ایشان گفتند اصلاً این موضوعی نیست که بخواهند به آن بپردازند. به هر حال می دانید کار ما پخش زنده نبود که می خواستم مستقیم به آنتن بروم.

  دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس در برابر جرم گیری و لزوم استفاده از آن

مطمئنا بقیه بازیگران، صداپیشه ها، کارگردانان، پلتفرمرها و طنزپردازان این صحنه را دیدند و هیچ کدام چنین حسی نداشتند. پس به ما این حق را بدهید که بگوییم شیطنت هایی برای آسیب رساندن به کار ما انجام شده است».

البته خسروی صحنه دیگری از این صحنه فرستاد که از دوربین دوم است و در این قاب تصویری از برگه یا بروشوری که میترا حجاز از آن دیالوگ را می خواند وجود ندارد. اگرچه این ویدیو دقیقاً با دیالوگ مطابقت ندارد اما در همان میزانسن و برای همان لحظات است.

آنچه از این حادثه در «جزیره» باقی مانده اما داستانی است که در اذهان عمومی نقش بسته است. البته حیدری، تهیه کننده برنامه می گوید چرا این ویدیو به این سرعت در فضای مجازی پخش شد: پیداش کن.»

دیدگاهتان را بنویسید