موفقیت بازار داغ؛ از آموزش تا خدمات پس از فروش!

“برای مشتریان مهم است که عمدا گوش خود را به طور غیر قابل تشخیص بشکنند و باعث دعواهای نفس گیر روی تشک و وسط حلقه شوند”؛ راوی این جمله استادی است که خود را پنجه طلا می نامد.

فردی که ادعا می کند یکی از سه معلم پردرآمد کشور است و آماده است بدون انتشار نام و مقامی از او به برخی از سوالات ما در مورد این حرفه، مشتریانش و … پاسخ دهد.

امروزه صفحات و کانال های زیادی در شبکه های اجتماعی با نام های «گوش شکسته»، «گوش شکسته»، «شکستگی تضمینی گوش» و … در شبکه های اجتماعی وجود دارد که تصاویر بسیاری از نمونه کارهای خود یعنی همان گوشه های شکسته را با دیگران به اشتراک می گذارند. برای خود جذب مشتری بدیهی است که ورزشکاران واقعی از نظر ظاهر و عضلات کاملاً متفاوت هستند.

برخی از کاربران شبکه های اجتماعی نیز در پاسخ به این سوال که چرا گوش شکسته باید شغل باشد؟ در آگهی یکی از این صفحات در کنار تصویر گوش شکسته نوشته شده است: «مناسب».

عمدا گوشت را شکست تا ثابت کند ورزشکار هستی!

با تنور داغ در این گونه مشاغل، به خصوص در شبکه های اجتماعی، می فهمیم که این تصور که باید یک ورزشکار را از شکل گوش خلاص کرد، هنوز مشتری وجود دارد! آنچه قبلاً نشانه طمع و نزاع بر سر دوستی بود، اکنون به امری عادی تبدیل شده است.

به نظر می رسد هیبت مردانه، گردن کلفت و بازو و گوش شکسته، آیین زیبایی و جوانمردی را نشان می دهد و نشان از ورزشکار بودن مرد دارد. له شده توسط جامعه ورزش و حتی محله های قدیمی تر مورد تجلیل قرار گرفتند. به نظر می رسد در بین جوان ترها برتری یا بزرگ بودن در بین همسالان خود امتیاز ویژه ای است.

امروزه بسیاری از صفحات وب در این زمینه محتوا تولید می کنند، عکس هایی از مجرای گوش کاملا بسته را به اشکال مختلف آپلود می کنند که در آن هندزفری به سختی داخل آن جا می شود و … که هم می تواند قلب شما را ناراحت کند و هم شما را به شکستن تشویق کند. گوش شما .

ویدئوهای منتشر شده از این اثر نیز چندین هزار بازدید داشته است. در یکی از آنها، دستی بزرگ و پینه بسته در حالی که پنبه ای را به گوش مشتری می مالد و گوش را مانند یک جسم نرم بین انگشتانش می فشارد، پس از پایان کار از مشتری می پرسد: “آیا ما آگاهانه در زدیم؟” آیا درد دارد؟ و…”

  طرز تهیه حلیم بادمجان; از روش سنتی اصفهانی ها تا تارت مجلسی

جستجوی ساده برای کلمات کلیدی و هشتگ هایی مانند کشتی، حسن یزدانی، المپیک ریو، حمید سوریان و …. شما را به صفحات اساتید مجرب لیسنینگ پیوند می دهد! کسانی که در شرح کار خود نوشته اند: شکستن و مهر و موم گوش تضمینی بدون درد و با روش اثبات شده.

وقتی گوش به شدت ضربه می زند چه اتفاقی می افتد؟

هنگامی که ضربه محکمی به گوش وارد می شود، باعث خونریزی در غضروف و بافت پوست می شود که منجر به جدا شدن و تورم می شود که منجر به هماتوم یا خون سازی می شود. شکستگی گوش در بین ورزشکاران رشته هایی مانند کشتی، بوکس، راگبی و هنرهای رزمی به دلیل اصطکاک که در معرض آن قرار دارند، بیشتر دیده می شود.

این پدیده نشانه قدرت و تجربه در میان مردم برخی مناطق از گذشته تا امروز است. شاید باورش سخت باشد، اما مشاغلی مانند آنچه در تبلیغات می بینیم وجود دارند که به راحتی و تنها با یک هشتگ در فضای مجازی پیدا می شوند.

از جانب ما مشتریان در هر سنی به خصوص نوجوانان داریم

صاحب یکی از صفحات گوش شکن با بیش از 10 هزار دنبال کننده، خود را استاد پنجه طلا معرفی می کند و می گوید: «اگر شکسته نشود، باور نمی کنند.

او مدعی است یکی از سه استاد برتر کشور است و ساکن کرمانشاه است. او با اشاره به سن مشتریانش که نخواست نامش فاش شود، گفت: رده سنی هواداران متنوع است و البته بازخوردهای مثبتی که به من می دهند نشان می دهد که از کار راضی هستند. البته اکثر مشتریان من در سال های اخیر نوجوانان بوده اند.

در این میان متاسفانه برخی از نوجوانان با انبردست گوش خود را می شکنند که خطرناک است. سپس نزد من می آیند تا آب جمع شده در گوش را تعمیر و تخلیه کنند یا جاهای خالی را پر کنند».

هزینه آموزش این هنر 100 میلیون است

تلاش من برای فهمیدن نحوه کار بیهوده است. وقتی سماجت و علاقه من را می بیند، پیشنهاد می کند که به او یاد بدهم و او هم این را به من یاد می دهد.

  عکس جنجالی فقیهه سلطانی از بینی مهران رجبی! + عکس

وی گفت: هزینه آموزش این هنر و فن 100 میلیون دلار است. اما بگذارید به شما بگویم – بعد از آپلود یک صفحه در فضای مجازی، اگر 50 را گوش کنید (مکث)، خیلی زود پولتان به جیب شما برمی گردد! بنابراین نه تنها کار را یاد گرفته اید و همیشه می توانید از آن استفاده کنید، بلکه پول شما هر روز برمی گردد و رشد می کند. من خودم روزی حداقل 20 تا گوش میدم. من 45 تا 50 ساله بودم، اگر درست کار کنی تا 70 هم داری.»

تبلیغات کر کننده

قیمت مدل مارپیچ و گل کلم و …. بالای 2 میلیون است

آیا فکر می کردید که برای شکستن اندام باید با تورم مبارزه کنید؟ مبلغی که برای شکستن گوش باید پرداخت کنید از سه ماه پیش 30 درصد افزایش یافته است! این فرد که به حرفه گوش شکن مشغول است، درباره قیمت این کار می گوید:

اگر سه ماه پیش این کار را دنبال می کردید، شکستن گوش سالم 600 هزار تن و تعمیر گوش شکسته قبلی 800 هزار تن هزینه داشت، اما اکنون این میزان به 1.2 میلیون تن رسیده است. البته اگر طرح خاصی را برای شکستن گوش انتخاب کنید، هزینه آن افزایش می یابد.

به عنوان مثال، هزینه مدل های مارپیچ و گل کلم علاوه بر هزینه شکستگی گوش می تواند به یک میلیون تن برسد. البته گاهی اوقات به همه مدل ها تخفیف داده می شود تا مشتری با دغدغه کمتری از این فرصت استفاده کند.»

ما خدمات پس از فروش داریم!

بعد از توضیح هزینه آموزش این هنر، انگار یکدفعه یادش می آید که من یک زن هستم و می گوید «گوش زن شکستن چه فایده ای دارد؟» این موضوع قابل ردیابی است و نیازی به نگرانی مشتری نیست.

با توافق طرفین، خدمات پذیرش مجدد و تعمیر وجود دارد، به عبارتی خدمات پس از خرابی را داریم. می پرسم اگر شکستگی 100% تضمینی و غیر قابل برگشت است تعمیر یعنی چه؟ معلومه که جوابی نیست!

گوشم 3 قسمت شد!

وی به عنوان یکی از افراد فعال در این حرفه در توضیحات صفحه خود نوشته است که توسط اساتید مجرب آموزش دیده و با تکنیک ها و تکنیک های جدید بدون ضربه و ضربه کار خود را انجام می دهد.

  واژگونی مرگبار پژو 405 با 24 سرنشین!

از او می خواهم در مورد نحوه کار بیشتر توضیح دهد و گفت: برای اولین بار در ایران گوش من در دو شعبه فعال در تهران و کرمانشاه در سه قسمت شکسته شد و با بادکنک پر شد.

او با گلایه از اینکه چندین نفر عکس مشتریانش را کپی کرده و عکس های خودشان را جایگزین آن کرده اند، گفت: «تعهد زیادی به آن وجود دارد. باید توجه داشت که دمیدن گوش یا خون گیری زیر آن به معنای شکستگی نیست و اگر به درستی انجام نشود خطرناک است!

بازنشسته ای که فقط گوش ورزشکاران را می شکند!

سپس به صفحه جالب دیگری می رسم که در زمینه شکستگی گوش فعال است. مالک در توضیح صفحه خود نوشت: «بازنشسته نظامی با 8 سال سابقه کار. تخصص شکستن و ترمیم گوش بدون زخم، درد و خونریزی دارای سه نوع بی حس کننده و … »

از او درباره فعالیتش در فضای مجازی می پرسم و می گوید: «من فقط گوش ورزشکاران را می شکنم و از پذیرفتن غیر ورزشکاران عذرخواهی می کنم. با یک بار مراجعه به مشتری و در کمتر از 5 دقیقه بدون درد، خونریزی و بدون استفاده از انبردست و سکه گوش انسان را می شکند. در مورد کیفیت کارم باید بگویم که از اولین لحظه بعد از شکستگی نباید تورم گوش احساس شود، زیرا به تدریج منجر به آب دائمی می شود.» او باید غریبه باشد.

اگرچه خیلی زود با حذف پیام ها متوجه ترس و بی میلی برای ادامه این گفتگو شدم، اما اصرار داشتم که به عنوان مشتری از او انتقاد کنم و از او در مورد تفاوت انواع شکستگی ها بپرسم که او گفت:

این مدل را فقط صنعتگران می توانند بزنند به جز طرح درجه یک صورت گردویی با یک ستاره، مارپیچ و بیش از 200 نوع دیگر که البته بسته به شرایط هر فرد قابل اجراست.

او اصرار و چانه زنی ارباب رجوع را منصفانه نمی داند و از همکلاسی هایش که فقط پول می دانند گلایه می کند: «گوش جزء زیبایی انسان است و نباید آن را به دست نادانان بسپارید!»

او آنقدر به تعداد زیاد مشتریان و بازار داغ اطمینان دارد که نمی خواهد هزینه گوش شکسته را کاهش دهد.

منبع: روزنامه خراسان

دیدگاهتان را بنویسید