موتورسیکلت KPT200 (KPT 200) محصول جدید ایران معرفی شد

مراسم افتتاحیه محصول جدید ایرانی KPT200 (KPT 200) روز گذشته برگزار شد.

موتورسیکلت KPT200 (KPT 200) محصول جدید ایران معرفی شد

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گفته مدیر عامل گروه بهمن در حاشیه این مراسم: بازار موتورسیکلت رو به رشد است و سهم خوبی از حمل و نقل را فراهم می کند و با اقدامات انجام شده می توانیم عرضه کننده مهمی باشیم. قدمت تلاش‌های دوچرخه‌سواری ایران به سال ۱۴۰۱ برمی‌گردد.
علی مرادلو با اشاره به اینکه شعار ما در گروه بهمن “ما باید متفاوت باشیم” است، گفت: این شعار در تنوع محصولات و روش های فروش مشهود است و در کنار سایر شرکت ها جایگاه خود را تقویت خواهیم کرد.
وی ادامه داد: باید از نظر تفکر، انتخاب محصول، تولید و خدمات پس از فروش متفاوت باشیم. علاوه بر این، تا پایان سال جاری ما در محصولاتی عالی خواهیم بود تا هویت خود را نشان دهیم و این امر همراه با جایزه با ارائه محصولات متنوع با کیفیت محقق خواهد شد.
مدیرعامل گروه بهمن گفت: در زمینه موتورسیکلت برقی فعالانه فعالیت می کنیم و به زودی در عرضه و تحویل موتورسیکلت برقی پیشرو خواهیم بود.
علی مرادلو گفت: موتورسیکلت محصول استراتژیک حمل و نقل در کشور نیست، بلکه درصد بالایی از مردم از موتورسیکلت استفاده می کنند و تعداد آنها در حال افزایش است به همین دلیل سهم خود را افزایش می دهیم.
ایران دو چرخ در سال آینده نقش عمده ای در زمینه موتورسیکلت های برقی خواهد داشت
آرمان موسوی مدیرعامل شرکت ایران دوچرخ گفت: سبد محصولات ما نسبت به گذشته متنوع شده است. ایران در سال آینده نقش مهمی در زمینه موتورسیکلت های برقی خواهد داشت. برای این منظور دو پروژه در حال انجام است و مذاکراتی با چندین تامین کننده انجام شده است.
مدیرعامل ایران دوچرخ گفت: در کنار سبد محصولات متنوع و قیمت گذاری مناسب، شبکه فروش نقش بسزایی دارد و در سال آینده شبکه فروش خود را چند برابر خواهیم کرد.
موسوی گفت: 200KPT (KPT 200) جدیدترین محصول دو چرخ ایران است که قیمت بسیار مناسبی برای آن در نظر گرفته ایم. همچنین در مرحله قرارداد داخلی سازی دو محصول Vetrano و Click در کلاس اسکوتر هستیم.
گفتنی است موتور سیکلت 200KPT (KPT 200) 62 میلیون و 900 هزار تومان قیمت دارد و به زودی به فروش می رسد. همچنین ظاهر زیبا در کنار آب خنک موتور، راندمان بالا و هندلینگ بسیار خوب این محصول را متمایز می کند.
در نهایت مدیرعامل ایران دوچرخ از برنامه ویژه این شرکت برای ارتقای سطح کیفیت محصولات خبر داد و سال 1401 را سال کیفیت محصول ایران دو درخ اعلام کرد.

  مشکل عجیب سازمان اندازه گیری ها؛ خطا در ثبت نام در کنکور

دیدگاهتان را بنویسید