مهوش وقاری: تلویزیون کودک راه اندازی شد

447137 284 خبر مرکزی

مهوس وقاری بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر درباره علت کم کاری این روزها گفت: چند سالی بود که به دلیل شیر دادن به همسرم (محسن قاضی مرادی) نتوانستم در این پروژه حضور پیدا کنم و مشخص شد که من قصد ادامه کار در تلویزیون را ندارم.»

وی ادامه داد: البته یک مشکل دیگر هم بین آنها وجود دارد، مثل اینکه باندی در سینما و تلویزیون شکل گرفته و عده ای همه چیز را در اختیار گرفته اند و اجازه کار به بازیگران دیگر را نمی دهند.

این بازیگر پیشکسوت سینما، تلویزیون و تئاتر گفت: بارها به پروژه ای دعوت شده ام اما وقتی سر کار می آیم می بینم جوانانی که در کلاس های بازیگری ثبت نام کرده اند دور هم جمع می شوند و فقط چند عکس می گیرند و در نهایت کار می کنند. معمول است که فرض کنیم این یک توهین است.

بازیگر سریال «دزد و پلیس» گفت: در واقع باید گفت که مسئولان عملا استعفا داده اند و افرادی سر کار هستند که انگار هیچ چیز نمی فهمند و معلوم نیست چه کسی کار را انجام می دهد و کیست. تعیین کننده؟”

وی با اشاره به کاهش مخاطبان برنامه های تلویزیونی گفت: آنچه اخیرا شاهد آن هستیم این است که برنامه های قدیمی که از شبکه آی فیلم پخش می شود همچنان مخاطب دارد اما برخی از برنامه هایی که در حال حاضر تلویزیون می سازند نه تنها مخاطب دارند. مخاطب نداشته باشد، بلکه به این دلیل که بیننده نیز از تلویزیون دور می ماند.

  ترافیک شبانه رایگان؟

وقاری بیان کرد: کارهای قدیمی حرفی برای گفتن داشتند اما سریال های فعلی طوری نیست که انگار آثار را بچه ها بازی کنند و زمان کافی به آنها داده نمی شود.

وی در پایان گفت: تلویزیون دچار نوعی شعارزدگی است و فقط می خواهد مشکلی را به مخاطب تحمیل کند، بهتر است صدا و سیما کاری کند که وحدت و همدلی بین این سازمان و مردم بیشتر شود.

مهوش وگاری در سال 1333 در تهران به دنیا آمد. همسر وی محسن قاضی مرادی بازیگر سینما و تلویزیون بود. وی در سال 1355 لیسانس علوم سیاسی گرفت. وقاری فیلمبرداری را از سال 1367 با بازی نار و نی و با همکاری سعید ابراهیمی فر آغاز کرد.

منبع: ایسکانیوز

دیدگاهتان را بنویسید