مهمترین مسئولیت مدیران این است که با نتیجه موجه عمل کنند

این موضوع در بازدید از پالایشگاه نفت آبادان مطرح شد

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول در بازدید از پالایشگاه نفت آبادان، نشست صمیمانه با کارکنان و استماع نظرات آنان در خصوص شرایط افزایش تولید و چالش های پیش رو با توجه به موارد لازم در راستای توسعه و بهبود تولید. فرآیند و با استفاده از تمام توان برای افزایش بهره وری پالایشگاه آبادان پرداخت کردند.

مهمترین مسئولیت مدیران این است که با نتیجه موجه عمل کنند

به گزارش خبر تایمز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شرکت نفت ایرانول، همزمان با بازدید از پالایشگاه نفت آبادان، اولین جلسه هیات مدیره در تاریخ 7 تیرماه به ریاست مدیرعامل این شرکت و با حضور در پالایشگاه آبادان برگزار شد. حضور مدیران و معاونان در پالایشگاه نفت آبادان.

در این دیدار محمد حسینی مدیرعامل نفت ایرانول ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر با اشاره به چهل و هفتمین نامه امیرالمومنین (ع) به امام حسن و امام حسین (ع) با موضوع اهمیت تقوا و نظم در کار گفت: اگر مدیران نتوانند نظم را به خوبی برقرار کنند و الگوی خوبی برای کارکنان باشند، سیستم دچار مشکل می شود. یقینا کار تخصصی با هدف رعایت اخلاق حرفه ای کسب و کار توسط مدیران موجب بلوغ سازمان خواهد شد.

حسینی تصریح کرد: باید با ایجاد همگرایی و همدلی بین واحدهای مختلف بتوانیم آنها را در مسیر درست هدایت کنیم.

وی با بیان اینکه ایرانول مانند سایر شرکت ها دارای استراتژی کلانی است که برای آن مانند کتاب آسمانی است، گفت: استراتژی راه شرکت است، اما تنها داشتن کتاب استراتژی کافی نیست، باید بتوان به دستورات آن عمل کرد. به درستی .

  قیمت طلای جهانی امروز 1400/04/04 است

وی خاطرنشان کرد: ملاک عمل بودجه مصوب است که قبلا با نظر واحدها تدوین شده است و اجرای واقعی این بودجه بسیار حائز اهمیت است. باید با همدلی و دلسوزی تلاش کنیم که نتایج شرکت از بودجه مصوب فراتر رود زیرا هر چیزی کمتر از آن غیرقابل قبول است.

حسینی همچنین افزود: اگر اجرای مقدار مشخصی از بودجه منجر به فرسودگی دستگاه ها شود اما بازده ریالی مناسبی نداشته باشد برای شرکت ارزشی نخواهد داشت.

مدیرعامل شرکت نفت ایرانول تاکید کرد: یکی از وظایف مهم مدیران باید عملکرد مناسب در کنار تولید موجه باشد زیرا همین نتایج و دستاوردها است که باعث می شود ایرانول به جایگاهی که شایسته است برسد.

لازم به ذکر است در این نشست صادق جعفری رئیس بازاریابی شرکت نفت ایرانول با حضور معاونین و مدیران شرکت ایرانول گزارشی از وضعیت موجود و عوامل کلیدی موفقیت در صنعت روغن های روان کننده ارائه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید