مهمترین محور برنامه های سایپا تولید اقتصادی محصولات است

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: مهمترین موضوع و محور برنامه های ما در گروه خودروسازی سایپا، تولید اقتصادی محصولات است.

مهمترین محور برنامه های سایپا تولید اقتصادی محصولات است

بر اساس گزارش ها زمان اخبار به گزارش سایپانیوز، محمدعلی تیموری در مراسم معارفه مدیرعامل و اعضای جدید هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا گفت: تولید محصولات زیرا بدون آن نه کیفیت، نه قیمت مناسب و نه تحویل به موقع محقق می شود.

تیموری ادامه داد: برای داشتن تولید اقتصادی، علاوه بر توجه به زنجیره تامین، بحث نیروی انسانی و روحیه و انگیزه آن عامل مهم و موثری است که مدیرعامل، همه معاونان و مدیران شرکت ها باید سیستم ها را بازمهندسی، اصلاح و ارتقا دهند. ساختار. برای اجرای آن.

مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا گفت: محور و شاخص بعدی برای رسیدن به تولید محصول به صرفه، فعال سازی خطوط مدرنی است که در حال حاضر غیر فعال هستند..

تیموری همچنین از تکمیل اولویت و دستور کار اصلی تیم مدیریتی جدید سایپا و تجاری سازی خودروهای معیوب در پارکینگ های سایپا خبر داد و افزود: اولین جلسه کاری ما با معاونت تولید و معاونت برنامه ریزی کلی تولید بود. با در این زمینه، ما به صورت روزانه بر تکمیل و تحویل این خودروها نظارت و نظارت خواهیم کرد.

وی خطاب به مدیران عامل سازه گستر و مگاموتور تاکید کرد: تامین قطعات جزئی مورد نیاز برای تکمیل خودروهای کفپوش باید مدیریت شود..

گفتنی است مراسم معارفه مدیرعامل جدید و اعضای هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا صبح پنجشنبه با حضور علی نبوی مشاور عالی و دستیار ارشد وزیر صنعت، معدن و تجارت و امیرحسین کناتی معاونت صنایع حمل و نقل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)..

  11 چیز خطرناک در خانه که باید از آنها مراقبت کنیم

محمدعلی تیموری عضو هیئت مدیره و مدیرعامل، علیمردان عظیمی رئیس هیئت مدیره و علی شیدایی اعضای هیئت مدیره جدید گروه خودروسازی سایپا هستند..

دیدگاهتان را بنویسید