مهمانی مجازی وحید مرادی کی بود؟

جامعه 24 – در سال 1363 در یکی از محله های شرق تهران به دنیا آمد. 19 ساله بود که در سال 82 برای اولین بار به جرم شیطنت به زندان رفت و اولین رکوردش ثبت شد.

او همیشه در طرح‌های برخورد با گانگسترها پایبند دستگیری‌ها بوده است، اما اولین باری که تصویر او در اوایل دهه ۹۰ در پلیس امنیت منتشر شد، در حالی که خالکوبی‌های بدنش نمایان بود، ناگهان محبوب شد و بسیاری از سوی تهران به این شکل شناخته شدند. گانگسترها

لات مجازی چگونه شناخته شد؟

این لات که بیشتر به لطف فضای مجازی شناخته شده بود کسی جز وحید مرادی نبود و با توجه به اینکه بیشتر در فضای مجازی فعالیت می کرد و با اینکه هر روز یک بار کلیپی از او منتشر می شد. معروف به یک دسته مجازی

برای اینکه وحید مرادی در اوج بماند و به عنوان یکی از مشاهیر منطقه لاتی شناخته شود، در ویدئوها و یکی دو بار در خیابان با اراذل و اوباش مانند هانی کارده و دیگران مبارزه کرد. این راهزنان و اوباش با یکدیگر پست شده بودند.

داستان وحید مرادی از کجا شروع می شود؟

وحید مرادی مهمان یکی از این افراد به دلیل ویدئوهای تهدیدآمیز و یا شعارهای مجازی بود. همه چیز ادامه داشت تا اینکه در آخرین نقشه های پلیس در زمستان 1395، او قصد فرار داشت که ماموران با شلیک گلوله به پای او، او را دستگیر کردند.


بیشتر بخوانید: اراذل و اوباش معروف ایران را بشناسید


وی پس از چند روز بستری شدن در بیمارستان برای اجرای حکم راهی زندان شد اما در اردیبهشت ۱۳۹۶ وحید مرادی با قرار وثیقه از زندان آزاد شد.

  توسعه برنامه های نظارتی سایپا برای به حداکثر رساندن رضایت مشتری

مهمانی مجازی وحید مرادی کی بود؟

وقتی وحید قاتل می شود

وحید مرادی که پس از آزادی از زندان همه چیز پسرش را طوفانی می دید و قصد داشت به زندگی عادی بازگردد و دست از خطا بردارید، یک روز پس از آزادی از زندان در ششم اردیبهشت به مهمانی دوستش حسین گودرزی دعوت شد. در ولنجک

حسین که از دوستان این مهمانی مجازی بود برای آزادی وحید در خانه اش در محله ولنجک جشنی ترتیب داده بود. هنوز یک ساعت از حضور وحید مرادی نگذشته بود که حسین به دلیل مصرف مشروبات الکلی از مهمانی شروع به انتشار لایو اینستاگرام کرد اما به دلیل حالتی غیرطبیعی دوباره شروع به توهین به وحید کرد.

وحید با این عصبانیت خشمگین شد و سه مهمان مراسم را با چاقویی که به همراه داشت مجروح کرد و از محل متواری شد، هرچند پایش همچنان زخمی بود و عصا به همراه داشت.

وقتی هر سه به بیمارستان حسین منتقل شدند، به دلیل شدت جراحات جان باختند و دو مجروح دیگر در بازجویی ها ادعا کردند که وحید آنها را مجروح کرده و سپس از مهمانی گریخته است.

قاچاقچی انسان وحید مرادی را لو داد

با قتل حسین، تحقیقات برای دستگیری وحید مرادی به عنوان قاتل آغاز شد، اما مشخص است که وی پس از مراجعه به خانواده اش و اطلاع از موضوع، از تهران متواری شده است.

چند روز بعد خبر رسید که وحید مرادی قبل از خروج از کشور در حالی که تنها پانصد متر با مرز فاصله داشت در مرز بازرگان دستگیر شد. البته وی پس از دستگیری اعلام کرد که قاچاقچی انسان که قصد قاچاق او را از مرز داشت، موضوع را به پلیس فاش کرده و برای اینکه ردپایی از او باقی بماند، او را به کوهی در نزدیکی مرز برده و سپس محل را فاش کرد. مرادی از مأموران وحید را نیز دستگیر می کنند.

  طرز تهیه حلوای شیری خوشمزه و لطیف

با انتقال او به تهران، موجی از سر و صدای رسانه ها آغاز شد. بسیاری او را اسطوره بخت آزمایی ایران می دانستند، برخی لات مجازی و برخی دیگر قاتل. در این میان خانواده حسین که پسرش به دست وحید مرادی کشته شد، فقط خواهان اجرای عدالت و انتقام از وحید مرادی بودند. خانواده مرادی بارها جلوی دوربین رفته اند و از زندگی او و پشیمانی او و اینکه چرا او تنها یک روز پس از آزادی به آن مهمانی رفته و دوستش حسین را بر اثر مستی کشته است، گفته اند.

مهمانی مجازی وحید مرادی کی بود؟

قتل وحید مرادی در زندان

پس از پایان رسیدگی به پرونده وحید مرادی، وی برای انجام محاکمه به زندان رجایی شهر کرج منتقل شد.

تیرماه 1396 بود که ناگهان خبری تکان دهنده تمام رسانه های کشور را پوشش داد. بر اساس اخبار منتشر شده از سوی سرپرست دادسرای جنایی تهران، وحید مرادی توسط افراد ناشناس در زندان کشته شد.

چند ساعت پس از اعلام خبر فوت وحید مرادی مشخص شد که وی با چند زندانی درگیر شده و پنج تن از زندانیان با چاقو دست ساز وی را مجروح کرده اند و دقایقی بعد به دلیل شدت جراحات وارده فوت کرده است. . بررسی ها نشان می دهد وحید مرادی پنج ضربه چاقو خورده که مهم ترین آن ضربه چاقو به قلب بوده که باعث مرگ این اراذل و اوباش شده است.

با این درگیری متهمان سعی کردند از قتل وحید مرادی تبرئه کنند تا اینکه عامل اصلی حمله که به اتهام قتل در زندان به سر می برد شناسایی و به جرم خود اعتراف کرد و اظهار داشت: وحید خود را عقاب می دانست. زندان و فکر کرد که همه فرزندان او هستند. این رفتار او برای من سخت بود و به همین دلیل با او کاری نداشتم تا اینکه اعلام کرد همه باید به او احترام بگذارند، بنابراین تصمیم گرفتیم با او درگیر شویم و همین اتفاق افتاد. روز حادثه با چاقو به قلبش زدم و جان باخت.

  قیمت بیت کوین امروز 1400/10/29

با پایان یافتن محاکمه حیات یکی از اراذل و اوباش بدنام تهران، قاتل وی با تایید حکمش به اعدام محکوم شد.

2022-08-06 19:39:02

دیدگاهتان را بنویسید