مهدی سلاشور در جمکران نماز می خواند

قرائت هفتگی دعای توسل، کمیل و ندبه این هفته در مسجد مقدس جمکران نیز در روزهای سه شنبه، پنجشنبه و جمعه 7، 30 و 30 تیرماه برگزار می شود. مجلس عزاداری شهادت امام جواد (ع) و جشن سالروز ازدواج امیرالمومنین (ع) و حضرت زهرا (س) از دیگر برنامه های این هفته در هیئت منتظران امام زمان (عج) است. .

تشییع جنازه شهادت امام جواد در 8 جولای

فردا سه شنبه 7 تیرماه قرائت دعای توسل با عنوان توسل به حضرت کبریا با سخنرانی حجت الاسلام وظیفه ای و قرائت دعا مهدی سلحشور بعد از نماز مغرب و عشا انجام می شود. چهارشنبه 8 تیرماه شب شهادت امام جواد(ع) مراسم عزاداری با سخنرانی حجت الاسلام حسین آبادی و نوحه سرایی جواد اشعری از نماز مغرب زمین برگزار می شود.

مهدی سلاشور در جمکران نماز می خواند

روز پنجشنبه 8 تیرماه مصادف با روز شهادت امام نهم شیعیان بعد از اقامه نماز مغرب و عشا با قرائت گریه احمد نصرالهی و بعد از اقامه نماز عشاء به قرائت صلوات می پردازد. کامل دعایی با عنوان «کامیل عرفانی.

کافه های زیستی به ندبه دعا خواهند کرد

روز جمعه 9 تیرماه مصادف با اول ماه ذی الحجه سالروز ازدواج امیرالمومنین(ع) و حضرت زهرا(س) مراسم قرائت دعای ندبه انتظار برگزار می شود. از ساعت 6:00 با سخنرانی حجت الاسلام الیاسی و ابودر بیوکافی. این مراسم به صورت زنده از شبکه قرآن و معارف سیما و شبکه استانی نور پخش می شود. ظهر این روز مراسم بزرگداشت سالروز ازدواج امیرالمومنین(ع) و حضرت زهرا(س) در مدح مسعود زمانی برگزار می شود.

تمامی این برنامه ها به صورت زنده از صفحه مجازی مسجد مقدس جمکران در jamkaran_ir در اینستاگرام پخش می شود.

  جابجایی خانه های کوچک در دنیای امروز

دیدگاهتان را بنویسید