مهدی: امیدوارم برنامه های اسکوچیچ تغییر نکند

سهیل مهدی بعد از مراسم بخت آزمایی وی گفت: امیدوارم همه از شرایط برگزاری مراسم قرعه کشی راضی باشند.

به هر حال لیگ بیست و دوم شروع می شود و یک بار دیگر هیجان به خانه ها و سکوها باز می گردد. امیدوارم در سال منتهی به جام جهانی شاهد مسابقات خوب و با کیفیتی در مسابقات قهرمانی کشورمان باشیم تا بتوانیم بازیکنان ملی پوش بیشتری را به تیم های ملی معرفی کنیم.

وی در خصوص شرایط اخیر ورزشگاه ها گفت: تقریباً 5-6 ورزشگاه مشکل دارند. ورزشگاه تیم های نفت آبادان، آلومینیوم اراک، ملوان بندرانزلی، تراکتورسازی تبریز، نساجی و مس کرمان در حال آماده سازی است. فکر می کنم همه چیز به شروع لیگ برتر برمی گردد. کمی نگران وضعیت چمن ورزشگاه شهید وطنی هستیم که کاشته شده است. پیمانکاران قول داده اند تا شروع لیگ برتر مشکلی پیش نیاید و اگر اینطور باشد به غیر از ورزشگاه یادگار امام که هنوز بازخوردی از آن نگرفته ایم، سایر ورزشگاه ها مشکلی نخواهند داشت.

مهدی: امیدوارم برنامه های اسکوچیچ تغییر نکند

مسئول برگزاری مسابقات لیگ فدراسیون فوتبال درباره حضور تماشاگران در ورزشگاه ها گفت: با همین قانون 30 درصدی ادامه می دهیم. ما با مسئولان مربوطه صحبت کرده ایم تا دستورالعمل جدید را به ما بدهند. به محض دریافت به باشگاه ها اطلاع رسانی می کنیم.

مهدی درباره مسابقات تیم ملی گفت: بدون شک برنامه های ملی پوشان را لحاظ خواهیم کرد. ما طرحی را که اسکوچیچ درخواست کرده بود اجرا کردیم. اگرچه برنامه ما کمی شلوغ بود، اما تیم ملی خط قرمز است و همیشه باید در اولویت باشد. اسکوچیچ هنوز از برنامه جدیدی به ما اطلاع نداده است. طرح هایی که انجام می شود بر اساس طرح قبلی است. امیدوارم برنامه ها تغییر چندانی نکند، چون تغییر برنامه بسیار سخت خواهد بود.

  پیش بینی جالب جواد هیابانی از امیر گله وانی

وی در پاسخ به این سوال که آیا مسئول کمیسیون صدور پروانه حرفه ای تعیین شده است یا خیر، تصریح کرد: من به عنوان فردی که با فوتبال هستم هر جا و هر طور که بتوانم کمک خواهم کرد.

مسئول برگزاری مسابقات سازمان لیگ فدرال فوتبال درباره فشرده شدن برنامه های لیگ برتر گفت: در هفته های اول سعی می کنیم تیم ها تحت فشار زیادی قرار نگیرند. پس از آن فاصله مسابقات کمتر می شود و مانند فصل گذشته با فاصله 5-6 روزه مسابقات را دنبال می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید