مهدوی کیا استعفا داد شایعه یا واقعیت؟!

حضور مهدی مهدوی کیا در دیدار دوستانه ستارگان فوتبال جهان و آسیا حواشی کافی برای تیم ملی سابق فوتبال ایران و سرمربی فعلی تیم ملی امید ایجاد کرده است. تی شرت بازیکنان تیم آسیا با پرچم کشورهای مختلف تزیین شد.

در این میان پرچم رژیم صهیونیستی نیز بر روی این پیراهن بود که پوشیدن آن توسط مهدوی کیا جنجال زیادی به پا کرد.

با این حال انتقادات به مهدوی کیا در روزهای اخیر باعث شد تا ستاره سابق تیم ملی فوتبال ایران در نهایت به یک استوری در اینستاگرام واکنش نشان دهد. او عکسی از خود در باشگاه هامبورگ منتشر کرد و نوشت: آرامش جایی است که با افراد همرنگ باشی.

این شایعه بود که مهدوی کیا به آلمان می رود و برای همیشه در آن کشور زندگی می کند. او البته به این شایعات واکنشی نشان نداد اما پس از اتفاقات، بحث کناره گیری مهدوی کیا از تیم ملی امید مطرح است.

برخی از استعفای مهدوی کیا به صورت آنلاین خبر دادند در حالی که هیچ یک از مسئولان فدراسیون فوتبال در این باره اظهار نظری نکردند و مشخص نیست چه اتفاقی افتاده است.

در چنین شرایطی اما هادی مهدوی کیا، برادر موشکی فوتبال ایران گفت و گوی کوتاهی با خبرگزاری ایلنا داشت؛ وی گفت: چنین چیزی صحت ندارد و اگر برادرم قصد استعفا داشته باشد خودش آن را برمی دارد. این یک شایعه است؛ مانند بسیاری از کارهای دیگری که اخیراً برای برادرم انجام داده ام، مانند اخبار جعلی که هیچ کس جرات بازگشت ندارد.

هادی مهدوی کیا در بخشی دیگر از سخنان خود تاکید کرد: «بسیار واضح بود که 6 نفر روی پیراهن خود پرچم را رد کردند که مهدی یکی از آنها بود. هیچ کس نمی خواست به دیدن تصاویر در این بازی اذیت شود. «امیدوارم هرکسی که این شرارت را شروع کرد، خودش آن را اصلاح کند.

  مغز خود را به روشی بدون دردسر آرام کنید

با وجود مشکلات پیش آمده، مشخص است که این رسوایی هنوز به پایان نرسیده است و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی خواهد افتاد.

دیدگاهتان را بنویسید