من گرین کارت ندارم و می دانم مردم در مشکل هستند

رامبد جوان به مناسبت هشتمین سالگرد خندوانه تاکید کرد که هرگز در این برنامه نگفته که همه چیز عالی است، زیرا خودش در ایران زندگی می کند و می بیند که مردم عزیز و رنج کشیده اند.

رامبد جوان کارگردان و مجری برنامه «خندوانه» به مناسبت هشتمین سالگرد این برنامه ویدئویی را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت.

وی در بخشی از این ویدئو با اشاره به منتقدان «خندوانه» گفت: طبیعی است که هر حرکت و اقدامی مخالف و منتقدی دارد. خیلی هم خوبه منتقدان به شما کمک می کنند مسیر و آینده آن را بهتر ببینید و چون عملکرد شما را مورد انتقاد قرار می دهند و وقتی به پشت سر خود نگاه می کنید، فرصت دارید قدم های بعدی را کم و بیش بردارید یا تغییراتی ایجاد کنید و «به راه خود ادامه دهید».

جوان با یادآوری انتقادات مداوم از خندوانه گفت: وظیفه ما در این برنامه ایجاد انرژی و خلق و خوی خوب است. ما هرگز نگفتیم که چقدر همه چیز عالی است. آیا من دیوانه ام ما خودمان در این کشور زندگی می کنیم و قیمت و رنج را می بینیم.

عملکرد “تفریح” آزادسازی روحیه خوب و انرژی مثبت است، چیزی که امروزه بسیار نادر است. من فکر می کنم خیلی از کسانی که این انتقاد را “خنده دار” می دانند درگیر مونتاژهایی هستند که منتقدان ما ساخته اند که همه می گوییم عالی است! “آنها واقعی نیستند، این ماهیت خود برنامه نیست.”

  کارت اعتباری عدالت چطور؟!

دیدگاهتان را بنویسید