من می چسبم؛ قتل در طلافروشی در سمنان

417254 980 خبر مرکزی

دو سارق که به طلافروشی در سمنان دستبرد زدند و صاحب مغازه را کشتند در انتظار محاکمه هستند. یکی از متهمان به قتل عمد به دلیل تیراندازی مرگبار و دیگری متهم به مشارکت در سرقت مسلحانه است.

دو مرد مسلح 28 بهمن سال گذشته با مراجعه به یک طلافروشی در خیابان امام خمینی سمنان، دو گلوله به دست و ریه یک جواهرفروش شلیک کردند. سپس به سرعت فرار کردند.

این طلافروش بلافاصله پس از این حادثه در بیمارستان کوثر سمنان بستری شد و کارآگاهان برای شناسایی و دستگیری مهاجمان تلاش می کنند. آنها مطلع شدند که دو مرد مسلح به یک جواهرفروشی در شاهرود نیز حمله کرده اند.

رصد گسترده پلیس به کشف آنها در استان گلستان منجر شد. با شناسایی مخفیگاه متهمان در بندر درگز، پلیس در سوم بهمن ماه سال گذشته برای دستگیری آنها وارد عمل شد، اما متهمان که در حلقه محبوس شده بودند، ترجیح دادند به جای تسلیم دوباره اسلحه به دست بگیرند.

ماموران نیز به سمت آنها تیراندازی کردند و در نهایت دو متهم به بن بست رسیدند. پس از دستگیری، در بازرسی از خودروی آنها یک قبضه تفنگ، صدا خفه کن و ماسکی که برای سرقت از طلافروشی استفاده می شد، کشف شد.

در حالی که تحقیقات درباره این پرونده همچنان ادامه داشت، سحرگاه یازدهم اسفندماه از بیمارستان کوثر سمنان خبر داد که علی رغم تلاش پزشکان، جواهرفروش بر اثر اصابت گلوله جان خود را از دست داده است. بدین ترتیب اتهام قتل نیز به اتهامات دو مرد مسلح اضافه شد.

در نهایت عامل تیراندازی به قتل عمد، مشارکت در سرقت مسلحانه در سمنان و ارتکاب سرقت مسلحانه در شاهرود متهم و متهم دوم محکوم شد.

  ما بازیکنان جوان خود را به هیچ تیمی نمی دهیم

محمد شریف ابراهیمی دادستان سمنان روز گذشته گفت: با تصمیمات و تحقیقات عمیق بازپرس پرونده سرقت تکمیل و کیفرخواست به دادگاه ارسال شد. پس از اعلام کاستی از سوی قاضی پرونده مجدداً بررسی و نواقص رفع شد.دادستان مرکز سمنان ادامه داد: پرونده سرقت هم اکنون در انتظار صدور رای از سوی دادگاه کیفری استان سمنان است.

دیدگاهتان را بنویسید