من خواهرم را به خاطر اعتیادش کشتم

417639 532 خبر مرکزی

پسر جوانی که در پی اختلاف خانوادگی خواهرش را کشته بود صبح دیروز در شعبه یک دادگاه کیفری استان البرز به دادگاه معرفی شد.

رسیدگی به این پرونده جنایی از ۱۹ فروردین سال گذشته و در پی اعلام مرگ مشکوک دختر جوانی به نام سارا در چهارباغ کرج به پلیس آگاهی البرز آغاز شد.

در همین حال کارآگاهان خانواده مقتول را شناسایی و به تحقیق از آنها پرداختند. با توجه به تناقضات اعضای خانواده و وجود آثار جراحت در صورت برادر مقتول، پلیس به وقوع یک جنایت خانوادگی مشکوک شد.

برادر مقتول بنیامین 27 ساله سرانجام در بازجویی های جنایی اعتراف کرد و راز جنایت خود را فاش کرد.

وی در اعترافاتش گفت: چندی پیش خواهرم معتاد شد و پس از ترک خانواده در خانه ای زندگی کرد. پدرم خیلی از دستش عصبانی بود. هر چه تلاش کردیم، خواهرم نفهمید. نمیدونستم چیکار کنم تا اینکه رفتم پیش خواهرم و باهاش ​​دعوا کردم و بعد با دستام خفه اش کردم. سپس به خانه پدرم برگشتم و موضوع را به او گفتم و تصمیم گرفتیم این جنایت را پنهان کنیم.

متهم پس از اعترافات به اتهام قتل عمد تحویل دادسرا شد و پس از مختومه شدن پرونده با توجه به عدم شکایت اولیای دم مقتول، متهم با قرار وثیقه آزاد شد. با بررسی پرونده های متهم مشخص شد که وی پیش از حبس به جرم سرقتی که در حین آزادی مشروط مرتکب شده بود، محکوم شده بود.

این پرونده قتل سرانجام صبح دیروز توسط قضات شعبه اول دادگاه کیفری استان البرز روی میز گذاشته شد. در ابتدای جلسه دادگاه، نماینده دادسرا متن کیفرخواست را قرائت کرد و پس از آن اولیای دم مقتول بار دیگر اعلام کردند که از پسرشان شکایتی ندارند.

  رابطه مصرف ماهی با سرطان

متهم با ابراز پشیمانی و پشیمانی گفت: رفتار خواهرم باعث عذاب همه ما شده بود. من از بحث های مداوم در مورد خواهرم خسته شده ام. من و پدر و مادرم هر وقت در خانه بودم سر این ماجرا دعوا می کردیم. به کنار، آنقدر مرا آزار داد که به تلخی این اتفاق افتاد.

پس از اظهارات متهم، رئیس دادگاه ختم جلسه را اعلام کرد و به همین دلیل قضات دادگاه برای صدور حکم شتافتند.

منبع: روزنامه ایران

دیدگاهتان را بنویسید