منتخبی از آثار آلن دلون از تلویزیون پخش می شود

این شبکه از شنبه 15 اردیبهشت به مدت یک هفته به تماشای فیلم ها می نشیند. آلن دلون یکی از بزرگان سینمای فرانسه و جهان خواهد بود.

فیلم های ایرانی و فیلم های تلویزیونی کانال نمایش برای پخش از شنبه 27 تا 23 اردیبهشت از ساعت 13: نازلی، خواب ستاره، عاشقانه برای سرباز مهربان، خنداندن به تو، خط رویا، ایستگاه سلام. “،” بدنیا آمدن “.

فیلم های منتخب خانوادگی که از ساعت 19 به صورت ثابت در شبکه حضور دارند عبارتند از: «خانواده پریشان»، «پچ آدامز»، «نجات خانواده»، «روزی که نامزد آمد»، «مائودی». بروس لی جنگجو، پنجاه درصد زندگی.

آلن فابین موریس مارسل دلون معروف به آلن دلون در سال 1935 در پاریس به دنیا آمد. در کودکی پس از جدایی پدر و مادرش و زندگی سختی به خانواده دیگری نقل مکان کرد. در نوجوانی در مشاغل زیادی از جمله قصابی کار کرد اما در نهایت به ارتش پیوست و در آنجا خدمت کرد. سپس به پاریس بازگشت تا در کافه ها کار کند. در همان کافه ها با ژان کلود بریالی بازیگر فرانسوی آشنا شد و با او به جشنواره فیلم کن رفت تا یک دست لباس اجاره کند.

که در جشنواره فیلم کن او به دلیل چهره جذاب و سینمایی اش ستاره شب شد، از کارگردانان بزرگ بسیاری پیشنهاد گرفت و ستاره شد.

از فیلم های منتخب این هنرمند که هفته آینده در فضای مجازی پخش می شود، می توان به «مهاجم»، «عقرب»، «دایره سرخ»، «سپیده دم»، «شوک»، «سامورایی» و «خورشید سرخ» اشاره کرد.

آثار برگزیده "آلن دلون" از تلویزیون پخش می شود

«خاطرات یک قاتل»، «چند مرد خوب»، «آگاتا و حقیقت قتل»، «لیست آرزوها»، «سکوت»، «باستر اسکراگز» و «مانی و نندا» از جمله فیلم‌های 23 ساعته هستند.

  بورس قرمز شد

منتخب فیلم های کلاسیک این هفته به ترتیب به ترتیب از شنبه تا جمعه 17 تا 23 اردیبهشت خواهد بود: «دور دنیا در هشتاد روز»، «توهین»، «دست گوپی قرمز»، «این فرار مرگبار»، «عموی من». ژاک، «برندگان و گناهکاران» و «مردان خشن».

دیدگاهتان را بنویسید