مفهوم هفت; متنوع ترین شاسی بلند هیوندای آمریکا

همزمان با معرفی EV9 توسط کیا موتورز در نمایشگاه بین المللی خودرو در لس آنجلس (ایالات متحده آمریکا)، هیوندای نیز یک شاسی بلند جدید و متفاوت را برای این رویداد عرضه کرد.

این محصول مفهومی که Seven Concept نام دارد، یک شاسی بلند تمام عیار و البته کاملاً لوکس است. آنچه هیوندای برای سون کانسپت طراحی کرده است، ترکیبی فعال در ذهن بیننده ایجاد می کند که بخشی از آن به محصولات لوکس دوربرد رولزرویس و بنتلی نزدیک است و بخشی از آن بازخوانی آینده نگری است که می توان آن را ارائه کرد. صنعت خودروسازی.

بدنه عضلانی و حجیم همراه با الگوهای خطی ساده نتیجه را بسیار چشم نواز و هیجان انگیز کرده است. لامپ های ال ای دی در تمامی چراغ ها به شیوه ای مدرن چیده شده اند. در شیشه جلو، یک نوار خطی از LED ها ارتباط بین چراغ های اصلی را تشکیل می دهد.

در تولید جزئیات کابین از مواد طبیعی و نمونه های بازیافتی استفاده می شود. صندلی ها دارای روکش آنتی باکتریال هستند. از فلز مس برای پوشش برخی از سطوح نیز استفاده می شود. سیستم تهویه مطبوع کابین نیز مجهز به فیلترهایی است که بهترین شرایط ممکن را برای مسافران فراهم می کند.

از نظر درایو، همانطور که اشاره کردیم، در اینجا یک برقکار تمیز داریم که از معماری 800 ولتی استفاده می کند که قابلیت شارژ سریع 350 کیلووات را ارائه می دهد. بدین ترتیب باتری در عرض 10 دقیقه از 10 درصد ظرفیت خود به 80 درصد می رسد که در شرایط فعلی رکوردی بی نظیر است.

  دوش گرفتن هر روز چه ضرری برای شما دارد؟

کارکرد ماشین 483 کیلومتر است. با توجه به عکس ها، احتمالا این خودرو به آخرین سطح تکنولوژی خودرو مجهز خواهد شد، البته هیوندای هنوز جزئیات دقیقی از پیشرانه و قطعات فنی ارائه نکرده است.

دیدگاهتان را بنویسید