معمای چمدان های بزرگ تیم ملی فوتبال در سفر به لبنان

فرادید| چمدان های بزرگ اعضای تیم ملی فوتبال ایران در شبکه های اجتماعی در فرودگاه بیروت جنجال به پا کرده است. بررسی تصاویر منتشر شده از زمان ورود بازیکنان و ستاد فنی به فرودگاه بیروت نشان می دهد که هر یک از اعضای ستون تیم ملی سه تا چهار چمدان بزرگ به همراه دارند. همین موضوع باعث شده تا حدس و گمان های زیادی در مورد این چمدان ها ایجاد شود.

به گزارش فرادید؛ تیم ملی ایران روز پنجشنبه در شهر صیدا به مصاف لبنان می رود. به همین دلیل تعدادی از اعضای تیم و کادر فنی برای انجام تمرینات اواسط هفته جاری وارد بیروت شدند.

به گزارش رسانه ها شجاع خلیل زاده، حسین کنعانی زادگان، مهدی قائدی، سیاوش یزدانی، احمد نوراللهی، وحید امیری، میلاد سرلک، مهدی ترابی، یاسین سلمانی، امید نورافکن، سروش رفیعی و صالح حردانی اولین بازیکنانی بودند که وارد لبانیون شدند. دوشنبه این هفته

گروه دوم، لژیونرها، 24 ساعت بعد وارد بیروت شدند.

بررسی ها نشان می دهد عکس های جنجالی منتشر شده از چمدان های بزرگ این کاروان متعلق به گروه اول است.
معمای چمدان های بزرگ تیم ملی فوتبال در سفر به لبنان

وزارت کشور لبنان هم در این ماجرا دست داشت!

اظهارنظرهای عجیب و واکنش های گسترده به چمدان های بزرگ، مصرف کنندگان لبنانی و عرب زبان منطقه را به اظهار نظر واداشت. دیدگاه هایی که اغلب طنز به نظر می رسند. اما برخی مواضع عجیب، دولت لبنان را به مداخله برانگیخت.

در گام اول بسام المولوی وزیر کشور لبنان که حضور فعالی در شبکه های اجتماعی دارد. او در صفحه رسمی توییتر خود به چمدان های بزرگ تیم ملی ایران واکنش نشان داد.

  مدیرعامل جدید هلدینگ توسعه فناوری اطلاعات ایرانیان (TIT) منصوب شد.

وی در این توئیت از نیروهای امنیتی فرودگاه بیروت خواست تا در مورد چمدان های کاروان تیم ملی ایران تحقیق کنند.

اما وزیر کشور لبنان به این توئیت اکتفا نکرد و با ارسال نامه ای به رفیق حریری، رئیس اداره امنیت فرودگاه بین المللی، در خصوص تعداد زیاد چمدان ها و مسائل مطرح شده در خصوص عدم بازرسی این چمدان ها در بدو ورود، نامه ای ارسال کرد. در فرودگاه.

مولانا از سازمان حراست فرودگاه خواست تا بررسی های لازم را در این زمینه انجام دهد و گزارش مفصلی را در اختیار وی قرار دهد تا اقدامات لازم در این زمینه انجام شود.

در گام دوم برخی از شاهزادگان سعودی وارد ماجرا شدند و ادعاهای عجیبی کردند. اتهاماتی که مصرف کنندگان و رسانه های لبنانی را حساس می کند.

از سوی دیگر، برخی از مصرف‌کنندگان لبنانی و رسانه‌ها تصور می‌کردند که حمل چمدان‌های بزرگ برای تیم‌ها عجیب نیست، زیرا آنها تجهیزات ورزشی تیم را حمل می‌کنند.

معمای چمدان های بزرگ تیم ملی فوتبال در سفر به لبنان
محتویات چمدان های کاروان ایران چه بود؟

با وجود جنجال بر سر چمدان های بزرگ تیم های ملی و کادر فنی، هنوز فدراسیون و مسئولان ورزشی واکنشی نشان نداده اند.

اما علی دهگانی سانیچ، معاون سابق دبیرکل فدراسیون فوتبال به نام ها گفت: در مجموع تیم ملی باید 4 جلسه تمرینی در لبنان و اردن داشته باشد. از آنجایی که میزبان هیچ تعهدی در قبال تهیه تجهیزات ندارد، میهمان باید تمامی تجهیزات تمرینی هر دو مسابقه و آماده سازی آنها را به همراه داشته باشد.

به گفته وی، بسیاری از چمدان ها مملو از توپ و تجهیزات آموزشی مانند نیزه، دکمه، موانع و سایر تجهیزات است. بنابراین تعجبی ندارد که چمدان های بازیکنان به تعداد زیاد دیده شوند.

  آیا رکورد فروش خودرو در بورس شکسته می شود؟

دهگانی سانیچ همچنین می گوید با توجه به دو دیدار متوالی باید برای چهار جلسه تمرین لباس کافی باشد. از آنجایی که ممکن است هتل حتی لباس های شسته شده را از روی عمد انجام ندهد، همه چیز باید فراهم شود. در نتیجه حداقل 120 ست کامل تمرین برای چهار تمرین مورد نیاز است.

دیدگاهتان را بنویسید