معرفی کیا نیرو 2023; مدل جدید چه ویژگی هایی دارد؟

مدل جدید کیانیرو معرفی شد و همانطور که انتظار می رفت مدل جدید کیانیرو دو رنگ ترکیبی از شکل پایه قدرت است. تفاوت این است که این مدل ویژگی های بصری بیشتری دارد که از مفهوم هابانیرو الهام گرفته شده است.

چراغ های LED با جزئیات و جلوپنجره زیگزاگ از ویژگی های این مدل است. پنجره مشبک زیرین بزرگ دارای تزئینات سیاه رنگ است که با طاق های جلو ترکیب شده و تا پایین دره ها امتداد می یابد.

مدل جدید کیانیرو

قبلا از رنگ های متضاد روی گلگیرهای جلو استفاده می شد که از مدل جدید حذف شدند. کناره های عقب بدنه که بزرگتر از مدل هابانیرو هستند به رنگ مشکی مات طراحی شده اند.

چراغ های عقب باریک که عمودی هستند با کناره های بدنه ترکیب می شوند. و قسمت عقب ماشین به جز دو چراغ کوچک روی سپر عقب. نور دیگری وجود ندارد.

فضای داخلی

تفاوت اصلی این مدل با مدل هابانیرو این است که مدل نیرو همچنان دارای طراحی جاده گرد و خاص است. این به دلایل آیرودینامیکی و برای بهبود فضای داخلی است.

به گزارش اتوبلاگ، مدل جدید کیا دارای صفحه نمایش بزرگ راننده است. این چیدمان مینیمال و ظریف است و به گونه ای طراحی شده است که با شکل قوس دار داشبورد مطابقت داشته باشد. دکمه چند منظوره پایین نمایشگر از مدل کیا اسپورتیج گرفته شده است.

فضای داخلی خودرو
کیا در طراحی این خودرو نیز از مواد سازگار با محیط زیست استفاده کرده است. برای مثال سقف خودرو از کاغذ دیواری بازیافتی ساخته شده است و مواد به کار رفته در صندلی ها برگ های اکالیپتوس است.

  توافق نهایی پرسپولیس با مهاجم

هنوز جزئیاتی از موتور این خودرو اعلام نشده است. اما این مدل در مدل های هیبریدی، شارژی و تمام الکتریکی عرضه خواهد شد. کیا همچنین خاطرنشان کرد که این امکان را در خودروهای مجهز به مسیریابی برای فعال کردن خودکار حالت تمام الکتریکی در نظر گرفته است. این ویژگی در مناطقی است که راننده می خواهد یا به طور پیش فرض برنامه ریزی شده است. فعال شد.

مدل جدید کیانیرو
فروش برق از سال آینده آغاز خواهد شد و جزئیات بیشتر در چند ماه آینده اعلام خواهد شد.

منبع: تجارت نیوز

دیدگاهتان را بنویسید