معرفی متنوع ترین مدل هیوندای “آزرا”

414265 378 خبر مرکزی

گرنجر یکی از محصولات موفق هیوندای است که از سال 1986 روی خط تولید قرار گرفته است.هیوندای این خودرو را در برخی بازارها از جمله ایران با نام آزرا روانه بازار کرده است، بنابراین این سدان فول سایز پس از 6 به فروش خود ادامه خواهد داد. نسل ها

نسل چهارم (از سال 2005 تا 2011) و نسل پنجم (از 2011 تا 2017) در خیابان های کشورمان حضور دارند. اکنون هیوندای به مناسبت سی و پنجمین سالگرد تولید گرنجور نسخه ای ویژه از آن را ارائه کرده است که در نوع خود بسیار متفاوت و جالب است.

آسیاب سالگرد که در واقع یک نمونه مفهومی است، از طرح جعبه محبوب دهه 80 استفاده می کند که در این دوره در کشورهای شرق آسیا بسیار محبوب بود. اما برخلاف این ظاهر کلاسیک، گرنجر یک کانسپت است که یک خودروی کاملا مدرن است! بخش اصلی چراغ های جلو از گرافیک داخلی LED به سبک هیوندای آیونیک 5 استفاده می کند.

در داخل کابین شاهد روکش چرمی و مخملی بسیار مرغوب در قسمت های مختلف هستیم که ترکیبی مجلل با تکنولوژی روز است. نورپردازی مجلل اما خلاقانه ای برای فضای داخلی کابین به خصوص در داخل درها و سقف ردیف عقب ساخته شده است.

این فناوری ها همچنین شامل نمایشگرهای دیجیتال یکپارچه سیستم اطلاعات سرگرمی و اطلاعات مسافت پیموده شده است. یک صفحه نمایش تبلت نیز به صورت عمودی در بالای کنسول مرکزی نصب شده است که برای دسترسی به تنظیمات صدا و تهویه استفاده می شود.

عناصر کرومی در قسمت های مختلف حس لوکس بودن را در فضای کابین افزایش داده است. کنسول جلو دارای طراحی ماژولار است که شامل ذخیره اقلام در کنسول است که از ساختار پوشش کلید پیانو الهام گرفته شده و حالتی پنهان دارد.

  طبیعت برفی در کوه های لواسان

سیستم صوتی نیز دارای طراحی کلاسیک است که در بالای محفظه پیانو قرار گرفته و طراحی کلاسیک دارد. در قسمت درایو از مدل برقی استفاده شده که هنوز جزئیات آن منتشر نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید